Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Június eleje van és be kellett...

Június eleje van és be kellett kapcsolnom a fűtést! Mi a véleményetek erről az időjárásról?

Figyelt kérdés

Bevallom, kezdek egyre inkább kétségbe esni.

Ilyenkor júniusban (itt, Magyarországon) már nagy meleg szokott lenni, emlékszem pár éve mindig ilyenkor szóltak rám, hogy vegyem már le magamról a téli felsőket, mert megsülök.

Most viszont be kellett kapcsolnom a fűtést, mert elég hideg van!


Ti nem aggódtok, hogy mindjárt itt van újra az ősz és még nem is volt nyár?

Én nagyon szeretem a jó időt, egész télen szorongok, zavar a hideg a nedvesség és hasonlók, teljesen túlélő üzemmódban vagyok az első tavaszi napokig. Persze a havazást szeretem (lapátolni persze nem), de akkor is a pólós,rövidnadrágos időszakot várom.


És jó lenne már a nagytakarítást is megcsinálnom, de nem akarok így belekezdeni, mert kész rémálom ilyenkor lemosni a szekrényeket és a parkettát, mert valahogy nem szárad, napokig nedves marad.


Tudom, hogy sokat írtam a gondolataimról, de jó lenne ezt megvitatni másokkal. :) Nektek is kellemetlenséget okoz most ez?

Persze tudom, nem sokat tehetünk (talán csak ha mindenki környezettudatosabban élne és többet foglalkoznánk a globális felmelegedés témájával stb.).


A nagytakarítás után le akarom kezelni a szobát a rovarok ellen is, és minden ruhát, függönyt, ágyneműt kimosni, de azzal sem tudom mi lesz, hiszen hideg van, néha viszont nehéz, "gőzös", fülledt a levegő és így nem szárad.



2012. jún. 6. 23:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért pontozzátok le azokat, akik elvárják, hogy nyáron meleg legyen. :I


Miért jobb az, ha családok fagynak meg, mert olyan hideg van. (Mint most télen)

Miért jobb az, hogy egész nyáron mindenki be van fordulva, mert borús az ég, és mindenkinek fáj a feje a frontok miatt.


Én a nyárban a nyarat szeretem. Nem nyaralok, nem szórakozom, dolgozom és tanulok, és ezek mellett elvárom, hogy meleg legyen.

2012. jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!