Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Miért nem inkább azt veszed...

"Miért nem inkább azt veszed meg? Áz is jól áll. " Kinek ismerős ez a mondat, lányok?

Figyelt kérdés
Szeretek ruhát venni, vagyis inkább szeretnék, ha lenne pénzem. Nagy ritkán, ha veszek, mindig van ott egy a barátnőim közül. Néhányan közülök állandóan olyan ruhákat akarnak rám aggatni, amik nem az én stílusom. És ezt nem értik meg. Én szívesen viselek szoknyát meg virágos vagy egyéb növényi mintás inget, de nem szeretem a kockásat. És midnenáron kockásat meg félvállat kidobó pólót akarnak, hogy felvegyem, mert, hogy jól áll. De, ha egyszer én nem érzem jól magam benne?!
2012. máj. 22. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nálam úgy van megoldva a probléma, hogy egyedül megyek vásárolni és csókolom, senki nem erőltet rám semmit és jóval hamarabb végzek mintha falkában mennénk, ami nekem csak jó, mert utálom a plázákat.

Javaslom ugyanezt, vagy egyszerűen állj ki magadért és nincs probléma.

2012. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!