Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol vállalhatnék önkéntes...

Hol vállalhatnék önkéntes munkát/tevékenységet?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, idén érettségizek, vidéken lakok. Szeptembertől viszont Pesten fogok tanulni. Már régóta úgy érzem, hogy szívesen segítenék az arra rászorulókon. Gyerekeken, idősebb embereken, családokon segítenék. Ha nem is közvetlenül, de valamilyen módja biztosan van annak, hogy hozzájáruljak egy szervezet munkájához. Lehet akár egy rendezvényen, programon kisegítői munka, amit a rászorulók érdekében szerveznek.

Ha valaki tud segíteni, és van tapasztalata ebben a kérdésben, az legyen szíves írjon!

Köszönöm!:)



2012. máj. 21. 20:51
 1/1 anonim válasza:
79%
nekem lenne szuksegem segitsegre, eppen most koltoztem pestre kulfoldrol es van egy pici lanyom, most 1 eves.sajat vallalkozast szeretnek inditani de nincsenek nagyik akik a babara vigyaznak.cserebe tudok adni olasz vagy angol orat, de mivel munkam nincs csak igy fizethetek.amugy sok helyen lehet onkentes lenni, prbald meg neten kereseni, vagy ha feljossz ide telefonon is.segithetek ha gondolod.
2012. jún. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!