Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek át sem gondolják,...

Az emberek át sem gondolják, hogy amiket kiírnak FB-ra, miket jelentenek?

Figyelt kérdés

Többféle kiírással találkoztam már.

1. Éppen eszek. Éppen pisilek. Éppen dogát írok. - apró dolgok, amik senkit sem érdekelnek.

2. Koncertre megyek, gyertek. Túra lesz szombaton. - ezek teljesen normálisak.

3. a születésnapi üdvötlések

4. ilyen-olyan nyálas és közhelyes idézetek, de hát írja, akinek tetszik

5. kockaságot igazoló kiírások, pl: A Facebookon kívül nem olvasok mást könyvet. Facebook nélkül üres a életem. - ezek mellé esetleg odaírva, hogy "lájk", ha igen. És ha valaki megjegyzést tesz, hogy ez bizony szomorú, akkor megkaphatja, hogy "de hát ez csak egy kiírt szöveg."


Éééés? Az, aki kiírja, is részben komolyan gondolja, meg a sok kis tini lájkoló, aki mindenre kattint gondolkodás nélkül.


Vagy ott vannak olyanok, amikor egy tanárt szidnak, az meg rájuk ír, mert egyébként az ismerősük. Ha van háromszáz ismerőse, akkor nem gondol bele, hogy mind a háromszáz látni fogja a hülyeségét?


2012. máj. 15. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek pont annyi értelme van, mint azoknak a facebookos kiírásoknak.
2012. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Ezért nincs Facebook-om.
2012. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én se vagyok fent. Még egy kis adalék, hogy miért:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké, első, lehet, hogy igazad van. Ez a kérdés nem olyan fontos, mint amikor segítséget kérek a számítógépen meghibásodásakor, de lehet, hogy engem zavarnak bizonyos dolgok. Mert zavarhatnak, nem? Ha már hozzászólok egy témához, akkor meg is akarom érteni a másik embert. Még akkor is, ha nekem nincs igazam.


Vagy az én bűnöm, hogy a magányomat ezen az oldalon élem ki, valóban. Én is olyan vagyok, mint ők. De legalább nem reklámozom az ismerőseim körében.

2012. máj. 15. 09:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

azért álljunk csak meg egy szóra, ez nem a facebookot minősiti hanem az azt használó embereket...

Én fenn vagyok a facebokon mert innen lehet leghamarabb megtudni a legfrissebb információkat fociról vagy akár egy balesetről például.

Ez olyan mintha azt mondanád ,hogy te azért nem használsz kést mert az gyilkolásra való...

Nem az eszköz a hibás hanem az azt használók.

Saját magad döntöd el hogy tudod e helyesen használni.

A kérdés csak azt bizonyítja, hogy vannak hülyék és lesznek is.

2012. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne nézd az üzenőfalat! Minek? Örülj hogy te nem irsz ki ilyeneket aztán másokon meg lehet nevetni...Bár szerintem túl sokat nézed az üzenőfalat...
2012. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért nincs semmi értelme a faßbuknak.Én utálom.Oda mindenki csak villogni jár.De igazából sz összes közösségi oldalt utálom.
2012. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!