Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van ez a Social Fun Facebook-o...

Van ez a Social Fun Facebook-on h kik nézték meg az adatlapod az elmult 24orában. Mennyire valós adatokat add meg? :D

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
hol lehet ezt megnézni? nekem is social funom, de ilyet nem láttam.
2012. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

jaj, bocsi, én a social fixerre gondoltam, ami beépül a facebookba, bocsesz :D


amúgy ezek annyiból valósak, h max azt mutatja, aki a legtöbbet lájkolja, vagy szól hozzá a bejegyzéseidhez.

2012. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link] ezniazz :D

azé kérdem valos-e mer van pár jó nő aki mindig ottvan és néha már hihetetlennek tartom :DD


vagy esetleg tudd valaki még vmi ilyesfélét ami megmutatja h kiknéztek meg? a my tops fan on kivül :))

2012. máj. 14. 19:12
 4/10 anonim válasza:
Ez nálam csak kidob egy random számot (hogy ennyien nézték meg). Neked konkrét személyeket mutat?
2012. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
szerintem kb. 70%-ban azokat mutatja akik tényleg megnézték az adatlapodat.
2012. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen konkrét személyeket mutat,de ne nyomd el várd meg még megmutatja! az adatlapodnál a képeknél ott csak számot mutat.
2012. máj. 20. 10:52
 7/10 anonim válasza:
Igen, mostmár nekem is mutatja.:) Korábban csak egy számot dobott ki. Amúgy nem tudom ez mennyire megbízható, mert nekem mutatott olyat is, akiről konkrétan tudom, hogy hónapok óta nem lépett be, de azért volt közte 1-2 ember, akiről el tudom képzelni, hogy tényleg megnézett.
2012. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen nalam is így volt....ahogy fentebb írták kb 70%ban leeht valóós :))
2012. máj. 21. 19:06
 9/10 anonim válasza:

Nincs ilyen funkció a facebook-on!!!!!!!!!



[link] ki-nezte-meg-az-adatlapomat/

2012. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nabazzz :D
2012. máj. 25. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!