Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt mar nektek ugy hogy...

Volt mar nektek ugy hogy elmentetek az ismerosotokhoz es nékik pedig kolbaszbol volt a kerites? Eleg fanyar erzes gondolom, hogy masnak milyen szep az udvar?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Fanyar, fanyar, de mindenkinek máshol ad az Élet, és máshonnan vesz el. Összes baráti pár és család sokkal jobb módú, mint mi, mégis, a családi élet terén mi vagyunk a leggazdagabbak. Lehet máshol kolbászból a kerítés, ha a házban sajnos száraz kenyér van. Ez most hülyén hangzik, de igaz :)
2012. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt már olyan,de nem volt kolbászból a kerités,hogy nézett volna az már ki?
2012. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

a kolbászból van a kerítés azt épp nem arra mondják, hogy másnak milyen szép az udvara, de mindegy


Hogy valakinek szép legyen az udvara nem kell milliomosnak lenni, csak gondozni kell, és olcsó egyszerű dolgokkal felé lehet dobni az udvar szépségét, pl dísz nád, kis kerti tó, farönk belsejét kivágni és olcsó de szép egynyári virágot beleültetni, régi fataligát lefesteni és muskátlival telerakni


Soha nem voltam féltékeny ás udvarának szépségére, mert tudom hogy sok szabadidejét belefektette abba hogy olyan legyen, egyik ismerősöm udvarába rendszerint járnak fényképezkedni az ifjú párok, mert csoda szép udvara van, rengeteg virággal és fával

2012. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

1. vagyok. Én azt írtam le, hogy mi szerencsésebbek vagyunk, mint az ismerőseim akiknél "kolbászból van a kerítés", mert élnek a szüleim, nagyszüleim, férjemé is, egészséges gyermekünk van, tehát nálunk anyagilag az Élet kevesebbet adott, de minden másból többet. Ismerőseim akik gazdagok, ők másmilyen értelemben "szegényebbek", azaz szülők nem élnek, gyerek nincs, vagy beteg, stb. stb. Magyarán azért nem irigylem az életüket, mert hiába van nagy házuk és szép udvaruk, nem cserélnék velük életet. Most már érthető?


Ezért aki lepontozott, gratulálok, ezek szerint a lepontozóknak többet ér a nagy ház, mint egy egészséges család és kisgyerek.

2012. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
És még annyit, hogy nem általánosítva írtam, hanem konkrét kérdésre konkrét választ. Az én ismerőseimnél kolbászból van a kerítés, de nem cserélnék velük életet, semmi pénzért. Elképesztő hogy ezért a véleményért valaki lepontozott, magyarán többre tart egy nagy házat mint egy nagy családot és egészséges gyermeket.
2012. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Számomra nem fanyar érzés,hiszen jól tudom,hogy sokszor nem az anyagiakon múlik,csak kis szorgalmon,szépérzéken,és ügyességen,milyenné teszem a környezetemet,a házamat,az udvaromat.Ha pedig esetleg még sincs rá lehetőségem,hogy a környezetemet széppé tegyem,még mindig ott vannak egyéb dolgok,más területei az életemnek,amelyekben viszont én vagyok sikeresebb.
2012. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak nem ez a kerítése? :)


[link]

2012. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Velem még sosem fordult elő ilyesmi. Tiszta hülyeség is lenne, egyrészt nem valami gazdaságos, hiába van pénze valakinek kolbászkerítést csináltatni, ha mindig beleharapdosnak a huligánok, vagy széthordják a hangyák/csótányok, aztán csináltathatja újra hetente, aztán az állandó kajaszag is biztos zavaró lehet, végül pedig szerintem nem valami higiénikus...
2012. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azt hittem a penz a legfontosssab...

Beultem a Lincoln Navigatorba, huto benne minden mintha az ebedlobe ultem volna

Ha meg haza megy az ember jo Levertnek es celtalannak erzi magat az eletet...

HOgy teszitek tul magatok ezen

Amugy minden Valasz Csinos es Zold Pipa ment néktek

2012. máj. 13. 16:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen van egy, szeretek hozzájuk járni, aznap sosem eszek semmit és belakok..imádom őket!
2012. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!