Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek a leirasok...

Szerintetek ezek a leirasok mennek egy facebook-os kephez?

Figyelt kérdés

1.-ez csuuf(velemenyt)

2.- xy szerint sexi ez

3.-torles lesz

4.-fuu, de csuuf vagyok

stb!!!!

Engem nagyon idegesit, szerintem gyerekes!Van egy lany aki folyton ezt csinalja es mar 15 eves.Szerintem hulyesg ilyet kiirni de vana ki szerint nem.De kerdem, en:ha latom, hogy "nem jo" az a kepem, akkor mert teszem ki?, ha "torlesz lesz" mert teszem ki?? "xy szerint sexi" mivan?????Felhivja magara a figyelmet??Vagy mi?Szerintetek ez helyes?Vagyis normalis dolog? Engem inkabb az erdekelni, hogy mi a velemneyetek, a "xy szerint ez a kep sexi!!:>:>"-rol.Koszonom...


2012. máj. 8. 18:54
 1/4 anonim válasza:
52%

Már elnézést, de hogy merészelsz ilyen kérdést könyv kategóriába írni!!!??????? Tudom, hogy "arckönyv" de akkor is!

Amúgy ha már kérdést akarsz a válaszodra, nem ez nem normális és csak egocentrikus p***csák írnak ilyet a képeik alá, akik azt akarják, hogy orrba-szájba dicsérjék őket online!

De ez nem idevaló kérdés.

2012. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudatos viselkedés annak érdekében hogy mások reagáljanak rá, és pozitívan értékeljék a feltöltőt. Ha csak felraksz egy képet, arra lehet nem érkezik annyi reakció, de ha elkezded sajnáltatni magad, akkor jönnek a bókok és nő az egó.


"xy szerint ez szexi" - és azt akarom hogy ezt mások is igazolják...


De ha valaki ellenkező dolgot reagál viccesen (mert van benne 20 "xD"), akkor arra is még el lehet nyávogni valami választ (+ :$ *.* ♥ - legalább egyszer mindegyiket berakva)

2012. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj, hogy lehetne athelyezni a kerdest, eszre se vettem hogy hova irom.Megkoszonnem ha megmondanatok, hogy hogy tudom athelyezni.:)koszonom a valaszt
2012. máj. 8. 18:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Na errol beszelek enis:)))
2012. máj. 8. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!