Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti milyen újságokat vesztek/ol...

Ti milyen újságokat vesztek/olvastok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1996-2002 között rengeteg Népszabadságot vettem és olvastam. Sportot kivéve minden témát elolvastam bennük, a napi gazdasági és politikai dolgokkal akartam képben lenni.

Közben ahogy cseperedtem, rájöttem, hogy ahány újság, annyiféle irányba ferdítik a "tudnivalókat", aszerint, hogy melyik politikai párthoz kötődnek...


Emellett még HVG-t olvastam sokszor, néha meg is vettem, amúgy munkahelyről kölcsönöztem.


Kb 2008-ban szoktam le ezek megvásárlásáról.


Azóta szinte csak a netről tájékozódom, de már korántsem a korábbi naív felfogásom szerint. Tehát gazdasági és politikai cikkeket csak akkor olvasok, ha nagyon érint engem is a téma. Amúgy tudományos és természeti témákat szeretek olvasni, és utazásost is, de újságot/magazint már nem veszek.

2012. máj. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már nagyon régóta semmilyent.

Minek olvassam el azokat a híreket, amiket előző nap a neten már elolvastam?

2012. máj. 4. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Max 1 helyi napilag.
2012. máj. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amióta van net, semmilyent. Amíg rendszeresen metróztam, minden nap olvastam a Metropolt (akkor még Metro).
2012. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmilyen nyomtatott sajtót nem olvasok. MAy Auchan akciós újságot :D


Neten Index, Hvg, Origo, Kuruc infó, Hetek és blogok. Így elég sok oldalról lehet látni a témákat:)

2012. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Komolyan alig vesztek újságot? Ezen nagyon csodálkozom mi a családban nagyon sokat veszünk (anyám a pletykalapokat, én az értelmesebbeket:P etc). Akkor azt mondjátok, hogy melyik újságot vettétek régebben, amikor még nem volt népszerű a net, és most melyik netes portálokat olvassátok!
2012. máj. 4. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Osános újságot nézegetünk a nagymamámmal.
2012. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
neten origót olvasok, a bedobott Tesco, Penny, stb. reklámújságokat át szoktuk nézni, hátha van valami jó akció
2012. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!