Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hollandiába tényleg sokkal...

Hollandiába tényleg sokkal kedvesebbek az emberek egymással mint pl MO. -n?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Persze.

Sokkal többet keresnek, nincsenek olyan napi gondjaik, mint az itt élőknek, így nem is rontja el az általános hangulatukat az állandó aggódás és a gondok súlya.


Ha itt is kb. 1500 euro lenne a minimálbér, akkor itt is sokkal több mosolygós arccal találkoznál, mert az emberek nem azon morfondíroznának, hogy hogy jönnek ki hóvégéig.


A pénz nem boldogít, de megkönnyíti az életet.

2012. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Mindenki be van állva, naná, hogy kedvesebbek:D
2012. ápr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tade ***** válasza:
73%
Tenyleg kozvetlenebbek. En voltam kint 1 hetre, mint cserediak, egy csaladnal laktam. Nagyon nyiltak, oszintek talan tulsagosan is bizalmugkba fogadnak. Bar embertol fugg szerintem. Van egy mondasuk: Gondolkozz, mielott a masik partra akarsz ugrani....
2012. ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Egyáltalán nem. Csak más a mentalitásuk.

Felszínesebbek, ravaszabbak, mint mi. Ennyi.

Szerintem semmivel sem kedvesebbek átlagban, mint itt, vagy bárhol máshol.

Mindenhol vannak kedves és mogorva emberek is.

Ez nem náció vagy ország kérdése.

Mellesleg ez a jövedelem dolog se egy rossz válasz...

Ez is nagyban feltolhatja a "kedvesség-index" átlagot. szó mi szó...

2012. aug. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!