Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szombathelyen csak az egyetlen...

Szombathelyen csak az egyetlen antikvárium van? A fő térin kívül nincs? Ott olyan tirpákok a dolgozók.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Volt régen egy a Széchenyi utcában, de már régen bezárt, másik hely nem rémlik nekem sajnos.

Csak a zsibin vannak még használt könyvek, meg néha a moziban árulnak, vagy a könytárban van selejtezés.

2012. máj. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem nagyon régi 1800as évekbeli kéne,gyűjtöm.de köszi:-(
2012. máj. 3. 05:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen cuccot szerintem nem kapsz máshol. De egy ilyen cuccért az ember autóba ül, vagy vonatra száll. Vagy netes oldakakat néz.
2012. máj. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vettem már ott ilyen könyvet,csak az eladó nem szimpi.
2012. máj. 3. 10:37
 5/7 anonim ***** válasza:

1) És ha tirpákok, akkor mi van? Tényleg ide jutottunk, hogy valaki azért nem vesz meg egy pár száz forintos könyvet, mert a könyvesbolti munkatárs más nemzetiségű?


2) Szombathelyen mit keresnének tirpákok? Egyrészt, ma már alig-alig beszélhetünk tirpák identitástudatról, az itt maradottak csaknem teljesen asszimilálódtak, a kitelepítettek kivétel nélkül szlováknak vallják magukat. Ráadásul Szombathelyen soha az életben nem éltek tirpákok, ettől függetlenül Nyíregyházán is nagy merészség lenne ma valamelyik bolti dolgozóról azt feltételezni, hogy tirpák.

2018. ápr. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már régen nincs meg a Főtéren az antikvárium. Most nem is tudom, hogy van-e egyáltalán. Így továbbra is a net vagy a zsibi lehet a nyerő.
2018. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most rágoogleztam, a Wesselényi utca 2/A-ban van egy, azután nyílt, miután a Főtéri bezárt.
2018. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!