Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül átlagosan egy...

Mennyibe kerül átlagosan egy középiskolai tabló?

Figyelt kérdés
Nekünk 65.000 Forintot mondtak egy sima szimpla hátteres tablóra. Szerintem hihetetlenül sok! Csak nekem ez a véleményem?
2012. ápr. 20. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Faipari suliba jártam, mi csináltuk magunknak a tablónkat, szóval csak a fényképekért kellett fizetnünk.

Nem igazán tudom, hogy mennyibe kerülnek a tablók, de soknak tűnik.

2012. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok. Mi 30 körül csináltuk asszem.
2012. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekünk fejenként 5800 Ft úgy hogy 26-an vagyunk az osztályban. fényképezéssel, háttérrel, kerettel, mindennel együtt, no mi 8.-osok vagyunk.
2012. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egy cseppet sok mert nekünk kb.30-40 ezer közt lesz és minden digitálisan kerül rá.
2012. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez valóban sok, bár kitudja milyen keretetek lesz milyen háttérrel hány fényképpel és milyen egyéb díszítések lesznek rajta. Nekünk tavaly a tablónk 35 ezer körül volt. A keret ingyen volt mert egy osztálytársunk apja csinálta meg mivel szakmája. A hátteret mi raktuk össze közösen mert egyik osztálytársam bátyja grafikus így ő segített néhány dologba. A fotókat meg az egész nyomtatását digitalizálását egy fotó laborban csinálták meg nekünk ez így együtt mindennel volt 35 ezer. Ha a keretet ki kellett volna fizetnünk az úgy durván 6-8 ezer lett volna még pluszba ha jól emlékszem.
2012. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi magunk csináltuk valami pár ezer forintba volt, plusz a képek ára. Ennek ellenére olyan jól sikerült, hogy akármelyik rendelésre gyártottal szemben megállja a helyét.
2012. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eleinte mi is "profival" akartuk csinálni, nem is tudom már mennyiért, de szerintem 70 ezer körül. Erre csinált egy mintát, amin a képek nem is egyenlő távol voltak egymástól és egy ritka ronda tapéta volt a háttér. Na itt mondtuk, hogy el lehet tolni a biciklit. Végül egy osztálytársunk csinálta meg photoshoppal.
2012. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sima szimpla hátterünk lesz, 2 képből összerakva. A fotók digitálisan meglettek már csinálva (had ne mondjam hogy 2db tablókép is 800Forint volt) Osztályfőnökünk egyik cimborája a fotós aki csinálja, de kezdem azt hinni hogy ebből az összegből majd neki is csurran cseppen valami.
2012. ápr. 21. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!