Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért beszél egy férfi a...

Miért beszél egy férfi a "majdnem" hódításairól egy nőnek?

Figyelt kérdés

Olyanokról, hogy ha akarta volna az illetőt, akkor megkaphatta volna, mert az nyíltan kikezdett vele. Dicsekvés? Vagy figyelemfelhívás, hogy figyelj csak, férfi vagyok ám!

Amúgy csak munkatárs a férfi és a nő.


2012. ápr. 7. 10:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

csak magát akarta olyan fényben feltűntetni, hogy ő milyen szuper, kapós (hátha ezek után te is bevállallnál vmit...hmmm...)

nekem egy haverom mondott hasonlót, de ő meg szerintem azért, mert kell neki egy lelki szemetes.

azért ne vesd el ezt a verziót sem, ha ilyen idős, lehet hogy nem visszaigazolást vár.

2012. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sztem ezzel a kicsit fura móddal akarja felhívni a nő figyelmét magára úgy. Általában oka van az ilyen önfényezésnek.

Kivéve, ha a nőt nagyon ilyen fiús havernak látja, de az meg egyértelmű szokott lenni a nő számára (vagy az előadás stílusából, vagy abból, ahogy hátbaveregeti a nőt, vagy az egyéb témákból... "És láttad a múltkori meccset? XY meeeeeekkkkkkkora gólt rúgott!" stb. :D)

2012. ápr. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Súlyos kisebbségi komplexusa van. Az összes ilyen "hódításokkal" dicsekvő szerencsétlennek az van. Nyakamat rá, hogy legalább a fele nem is igaz. Hiszen ezek úgyis ellenőrizhetetlen dolgok, nem? Azt mond, amit akar.


Rám is hajtott már ilyen "férfi". De számomra hihetetlenül taszító volt. Nekem nem jönnek be a frusztráltak, és szerintem egy normális nőnek sem (ahogy látom, neked se jött be ez túlzottan, Kérdező :D).

2012. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha 40-es, akkor kapuzárási pánik.
2012. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nekem soha egy srác sem dicsekedett a hódításaival, és csak olyanok hozták fel szóba egyáltalán a bnőjüket is, akik vagy rokonom, vagy a barátom tesója, meg ilyenek.


szóval ez szerintem igen negatívan jellemez egy férfit,ha egy nő előtt hódításaival dicsekszik/edne

2012. ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!