Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a célja a tv2 tények címü...

Mi a célja a tv2 tények címü műsorának? Mert nem hiradonak se mmikeppen nem nevezhetö.

Figyelt kérdés
kb 2 hete minden nap megnezem az adast. es nem akarom elhinni hogy ezt hírek címén adják el..?! minden napra jut 6-7 brutalis gyilkossag meg halalos baleset meg valami teljesen erdektelen tény... most lehetne azzal jönni hogy akkor ne nezzem, de ez már több a soknál. durvabb mint a kekfeny az m1 -en. a kegyelemdöfést pedig az aktiv adja./...... ti mit gondoltok?
2012. ápr. 5. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt rtl-es híradón akadok ki. "XY celeb (fúj de utálom ezt a szót) hogy ünnepli a karácsonyt, vagy éppen a kedvenc háziállatának a szülinapját" Mik ezek? Kb mint a Blikk...
2012. ápr. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
gané sz@r az egész, én ezér nem nézek már vagy fél éve híradót,de tv-t se. Inkább nem akarok tudni ezekröl a dolgokról, egyébként is már ez is a reklámtól függ, azér adnak le ilyen hülyeségeket ,hogy minél több ember nézze, meg aztán a reklámot is megnézze ugyanúgy... szomorú de ez van
2012. ápr. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél látni a híradóba? A hasonló érzelmű embereknek már rendszeresítettek a műsor végére állatkertes híreket is. Nekem tetszenek a bűnügyi hírek. Amúgy igazad van eléggé szaftos. SZERETEM A SZAFTOT.
2012. ápr. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nagyon szánalmas az egész.

be kéne tiltani

nem az állatkertes hírek érdekelnek lesz.rom az egészet

csak mi az már hogy 5 gyilkosság + 3 baleset+ 1 nevetséges senkit nem érdeklő sz.rt adnak le hírként?

és ezért pénz kapnak....

2012. ápr. 5. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Az sem jobb, hogy minden áldott nap bemutatnak egy szegény családot 500 gyerekkel, hogy ők már a számlát sem tudják fizetni évek óta (de azért ott a csecsemő az anya ölébe) és, hogy milyen rossz. Két hét múlva meg ismét mutatják a famíliát, hogy milyen sok adomány érkezett. És mindennap ez megy. A celebek szülinapja, meg hogy XY hogy tért vissza a koncertjéről Bivalyb@sznádról már fel sem tűnik. Ezek a sz@r-faktoros nevek nekem úgy sem mondanak semmit.
2012. ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a mai naptól nem nézek tv-t. a neten mindent megtalálok ami nekem kell.
2012. ápr. 5. 14:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mert neked nem tetszik valami nem kell betiltani. Ha nem tetszik nem nézed. Nem kötelező.
2012. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!