Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért halt meg Kopp Mária?

Miért halt meg Kopp Mária?

Figyelt kérdés

Engem eléggé ledöbbentett a halála, különösen azért, mert az utolsó napokban, hetekben is rendkívül aktív volt, egymást érték az interjúi, nyilvános fellépései. Március 15-re magas állami kitüntetést kapott, tavaly díszpolgár lett stb. Mintha senki nem számított volna a halálára, és ő maga sem. És neki volt az egyik fontos kutatási területe az élettartam meghosszabbítása. Ehhez képest nem túl sok az a 71 év, amit élt...


Itt látható egy pár napja adott tévéinterjúja:


[link]


Átnéztem több tucat tudósítást, de a halál okára sehol nem utaltak.



2012. ápr. 4. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lánya holtan találta otthonában. Az erről szóló cikk itt olvasható:


[link]

2012. ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez valami hirtelen érkasztrófa lehetett.
2012. ápr. 4. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kopp Mária halála, minden szempontból nagyon nagy veszteség.

De biztos vagyok abban, hogy csak a földi ruháját vetette le, és Ő tovább él a felső világban. Szabad Lélekként is szorosan fogja a Nemzete kezét, hogy el ne vesszünk! - Ahogy azt mindig is tette.


" Mondd meg nekik, hogy pusztulunk, veszünk,

Mint oldott kéve, széthull nemzetünk...! "

(Idézet Tompa Mihály - A gólyához c. verséből)

2012. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Végtelenül sajnálom magamat, hogy nem hallhatom többé. Mindig tanultam valamit abból amit mondott, megpróbáltam alkalmazni, megpróbáltam jobb lenni, megpróbáltam aszerint élni amit tanított nekünk (még ha nem is mindig sikerült). Igen, egy ilyen Embernek még nagyon sokáig köztünk lett volna a helye.
2012. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hét igen, én is csak felsóhajtani tudok...
2012. ápr. 7. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!