Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha valaki sokat panaszkodik, sajnáltatja magát?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Utálom. Ki lehet vele kergetni a világból.

Nem azt mondom, hogy nem panaszkodhat, mindenkinek emgvan a keresztje, de amikor minden nap a bajait hallgatom, az sok.

2012. ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha az egész napja ebből áll akkor engem is kilehet kergetnia világból.egy pici még belefér 14/L
2012. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon idegesít!!! kedvencem: facebookra kirak egy tök jó képet, és aláírja h "úúú de ronda vok" aztán várja hogy 200-an odaírják "nagyon szép vagy". -.-
2012. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A "sajnáltatja magát" kihagyom.

Az, hogy valaki folyton panaszkodik és elégedetlenkedik mindennel, azt tényleg utálom. Például egy szülő panaszkodik, hogy a csemetéje lediplomázott és még mindig nincs állása vagy rendes munkája, aminek van köze a szakmájához. Miért kell a saját gyerekét hibáztatni a válság miatt? Tehet ő róla???

Itt a GYAK-on olvastam, hogy sok olyan szülő van (főleg anyuka), aki állandóan hibáztatja a gyerekét, csak, mert valami nem sikerült neki. Ez az állandó szülői panaszkodás a kapcsolat romlásához vezethet. Vegyük például a gimis barátnőmet. Ő elvégzett valami kommunikációs főiskolát. Kapott is állást, de csak 3 hónapig dolgozott ott, mert nem volt alkalmas a feladatra (így magyarázta nekem a barátnőm). A jelenlegi állását egy jó ismerőse ajánlotta neki. Jó a fizetése, meg van elégedve ezzel. Csak az anyja nem. Állandóan azzal panaszkodott, hogy miért olyan munkát talált, aminek van köze a diplomájához. Én meg nem értem, mit elégedetlenkedik ezen, hisz jól keres. Mivel az anyja nem állt le a panaszkodásával, ezért a barátnőm albérletbe költözött, hogy legyen nyugalma. Azt nem tudom megmondani, hogy mennyire romlott meg a kapcsolatuk, csak azt, hogy a barátnőm nem akarja többet hallgatni ezeket a sérelmeket.


Tehát, én az ilyesfajta panaszkodókat utálom, akik másokat hibáztatnak.

2012. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!