Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik a német ember megkülönbözt...

Mik a német ember megkülönböztető jegyei?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy hogyan néz ki egy német ember. Tudom, hogy szőke, magas, vékony, de ez nekem nem elég, mert bárki lehet ilyen.
2012. ápr. 4. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Általában németül beszél.
2012. ápr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Az útlevelük.
2012. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köhömm... Szolgálati közlemény: minden diszlexiásnak, aki nem tud olvasni, vagy ne válaszoljon, avagy kérjen meg egy közeli hozzátartozót (édesanya, édesapa, testvér), hogy olvassa fel a nyomtatott betűket. Hülyék, a kinézetükről kérdeztem, nem pedig a beszédükről, vagy az útlevelükről! XD
2012. ápr. 4. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Ó, tényleg.....

Nos ilyen a tipikus német:

[link]

2012. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Általánosságban két lába, két keze, két szeme, két füle, egy orra, egy szája és egy feje van.

Van belőle nő és férfi típus.

Általában fehéres bőre van, de az utóbbi időkben egyre barnul.

2012. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező,mégis milyen választ vársz erre a kérdésre? bocs,de nem a válaszolók a diszlexiások,hanem neked abszurd a kérdésed.
2012. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt reméltem magától is rájön, de hát........:)
2012. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!