Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a lakótársammal?

Mit csináljak a lakótársammal?

Figyelt kérdés

Olyan rossz mióta odajött, egyre rosszabbul érzem magam, egyszerűen irritál már akkor is, ha csak meglátom.

Nem mondom h kisebbségi származású, de eléggé olyan a képe, tök sunyi is ahogy kinéz, meg ahogy ránézek egy olyan unszimpatikus embert látok. A stílusa is eléggé bunkó.

Szinte egész nap otthon van, így legtöbbször hazamennék kajálni vagy valami, nem tudok nyugodtan mert ott van...

Meg este 10-11 között kezd el kajálni, így nem tudok aludni... Nekem meg korán kellene kelni...

A múltkor is kajáltam, erre bezárkózik a fürdőbe, és majdnem kajás, koszos szájjal kellett visszamennem...


Egyszerűen idegesít, meg irritál, mit csináljak vele?



2012. márc. 31. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem vele van a baj, hanem veled. Mi az, hogy nem tudsz nyugodtan enni, amikor hazaérsz, mert ő ott van? Az utadba áll, vagy mi? Ha csendesen el tud lenni, akkor nem értem, mi a baj azzal, hogy későn eszik. Ha ennyire zavar, költözz el.
2012. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a konyhában, mikor eszel? Mert akkor ehetnél a szobádban is, ott garantáltan nem látod a sunyi képét.

De ha bunkó stílusú, legjobb lenne, ha valamelyikőtök elköltözne. Engem is irritálna maga a tudat is, hogy egy ilyennel kell együtt élnem.

Azt azért mondd meg neki, hogy este már ne zajongjon. Készítse el magának előre a kaját, vigye be a szobájába, ott egyen, ne zörögjön a konyhában.

2012. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

épp ez az h zajong, a tesóm is mondta h egy sötét alaknak néz ki.

Nem velem van a probléma elsősorban. Most én nem írtam le mindent teljesen, szóval nem tudhatod mi a szitu...

Elköltöznék, ha lenne egy jó hely, de ilyenkor év közben nem nagyon van...

2012. ápr. 1. 17:45
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm második, látom te valamennyire érted a helyzetet. :)

Egyébként lehet az lesz h elmegyek, azért a cuccaim is féltem ám...

2012. ápr. 1. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Régi már, de írok vlmt én is.

Többen vagyunk lakótársak és csak az egyiknek nem vagyok szimpatikus. Nem tudom minek néz, de nagyon bunkó. Tisztaságmániás és mindig mond vlmt, amivel bánthat. Mindig. Ezt takarítsam fel, meg amazt... oltsam el a villanyt az ebédlőben mer fogyaszt... akk h ne ott egyek, elkezdett porszívózni bakker. Elérte, h a szobámban eszem. Ha vendégem jön azt is megszólja. Beszólok neki felbaszódik. Azt mondták páran, h ki akar túrni innen... :S Nem normális ez. Szeretek itt lakni, de már az ismerőseimet is idegeli. Este 11kor rám szól, h ne hangoskodjak, aztán meg semmi dolga nincs... másnap délig alszik és még pofázik.

2015. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!