Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen természetű vagy? Pl....

Milyen természetű vagy? Pl. Kedves vagy-e, meg ilyenek.

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 19:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Művelt, kedves, családcentrikus, megértő, az átlagnál jóval toleránsabb vagyok. Negatív tulajdonságaim közül a legrosszabb az, hogy nagyon nehezen barátkozom és vannak dolgok, amiket sajnos szeretek halogatni.
2009. júl. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
goromba, erőszakos
2009. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Kemény, nehéz megpuhítani (persze néhány nőnek sikerült), jó humorú, kritikus, kíváncsi, segítőkész. Amilyen az adjon isten olyan a fogadj isten. Tisztelek mindenkit, de hogy ha ez az egyensúly nincs meg a másik részről, akkor nagyon rossz vagyok.
2010. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Utolsó, de jó fej lehetsz :O Én is nagyon kritikus vagyok. Kemény, makacs, bunkó, sértődékeny és haragtartó. De ha valakit meg kedvelek, az mellett kitartok. A barátaimat sosem lennék képes hátba támadni. Alapjában véve mindenkinek adok egy esélyt és ha bizalmatlan is vagyok, a lehetőség megvan rá h akár a barátom lehessen. De az első rossz lépésénél elvágta magát egy életre. Elég nehéz természet vagyok és önfejű, de a barátaim szeretnek, ha kevesen is vannak, ők igazán barátok.
2010. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!