Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit fogtok csinálni hétvégén?

Mit fogtok csinálni hétvégén?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Holnap délelőtt takarítok, a párom bevásárol. Délután a párom megy a tesóját költöztetni, én meg sütök, mert este megyünk át egy ismerős párhoz társasozni.

Vasárnap az én egyik barátnőmhöz megyünk segíteni, mert ő is költözködik :D

2012. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az unokám születésnapját ünnepeljük. Ma 7 éves, a drágám.
2012. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én itthon leszek örülök,hogy végre látom apát,mert sokat dolgozott és lehet,hogy elmegyünk szomszéd városba vásárolni :)
2012. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Holnap takarítanom kell,meg tanulok egész nap.Este meg átmegyek barátnőmhöz,iszogatunk,aztán megyünk bulizni:)

Vasárnap meg szintén tanulok,azon kivül meg aludni fogok szerintem.

18/L

2012. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
tanulok, elvileg most is, csak nincs hozzá kedvem :D aztán majd kitudja mi lesz még 7végén
2012. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Pihenek, alig vártam, hogy eljöjjön a hétvége!
2012. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Itthon maradok a házban és elfoglalom magam. Talán elmegyek valamelyik nap sétálni 1 órát, ha nem lesz kánikula. De ezen kívül nem tervezek semmit csinálni, nekem az elmegyek itthonról = költök egy csomó pénzt, azt meg ma letudtam.
2012. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gépezek és unatkozom. Nincsenek barátaim...
2012. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Holnap tesómat kísérem nyelvvizsgázni, aztán találkozom a barátommal, vele utazás kiállításra megyek, majd este találkozom a legjobb barátnőmmel, és borozgatás közben kibeszéljük az "élet nagy problémáit". :)

A vasárnapot pedig teljes mértékben a tanulásnak fogom szentelni. Beadandókat írok, németet és angolt fogok tanulni. :)

2012. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ma délelőtt letudom a takarítást, valami kaját főzök vacsira mire hazaér a drága szerelmem, utána pihizés, film nézés, zene hallgatás.

Holnap pedig megyünk Anyóshoz látogatóba, lehet sütök majd valamit, de ez majd holnap kiderül milyen kedvem lesz hozzá. :)

2012. márc. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!