Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek volt már valami förtelm...

Cinti9701 kérdése:

Nektek volt már valami förtelmesen égö mások elött?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Aha. Ma koriztam és épp akkor seggeltem el mikor jött valaki XD
2012. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Véletlenül elpukiztam magam a legjobb bnőim előtt :D
2012. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Végigcsúsztam seggen egy egész kocsma előtt,miközben kergettem a billiárd golyót.:)

Volt olyan is,hogy a lépcsőn üldögéltünk az osztállyal,ott volt az of is,én elindultam fölfelé és eltaknyoltam,térdere estem:DDe senki nem figyelt rá:)

Másik: beleakadt a lábam a táskámba,miközben felálltam a padomtól az osztályteremben és félig elestem,de megkapaszkodtam a padokban.Nem röhögött senki,csak egy barátnőm,de ő is azon,hogy senki nem nevet,pedig mindenki odanézett:D

2012. márc. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1X tesiórán medicinlabdát kellett dobni. Bordásfal előtt álltunk vonalban és aki dobott előrelépett néhány lépést. Amikor rám került a sor, előreléptem, vállhoz a labdát, dobás. A nyomás miatt akkorát f*ngottam, hogy mindenki szakadt a röhögéstől. Én meg azonnal vissza, úgy hozzásimultam a bordásfalhoz, hogy ne is lássanak! De poén lett belőle, mert egyik hülye oszt.társam utána mindenkinek a dobásánal adott ilyen f*ngás hangot. :D
2012. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!