Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Idegesítő hangot hallok - mi...

Idegesítő hangot hallok - mi lehet?

Figyelt kérdés

Éjjel hallottam először, mikor aludni mentem (olyan 2 körül). Az elalvást is nehezítette. És ma mikor felkeltem, még mindig hallottam. Nem tudom, mi a fene. Az ablakból hallani, kintről jön, de nem látom a forrását, arra is gondoltam, valami hülye autóriasztó, de ennyi ideig?

titő-titő-titő - ez megy vékonyka hangon, kb. 6-szor. :D Aztán kis szünet, majd újra. Madárcsiripelésre is gondoltam, hasonló frekvencia, de olyan gépiesen monoton. Társasházban lakom egy városban. Most kinyitottam az ablakot, érdekes, nem hallani...

Páromnak még nem tudtam mondani, este már aludt és reggel korán elment.


2012. márc. 22. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
bad trip
2012. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Volt egy időszak mikor el nem bírtam képzelni, micsoda balesetek vannak a környéken, mert esténként és nap közben is folyamatosan szirénát hallottam. A felettünk lakó kisfiú szülinapjára távirányítós kocsit kapott.
2012. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A tv vagy a monitor csinálja. Nálam is ugyanez volt, vagy 2hétbe telt mire megtaláltam a forrását(monitor volt)kihúztam konnektorból és megszűnt a hang. Lehet hogy nálatok is ez lesz.:))
2012. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát arra is gondoltam, hogy valami hülye gyerekjáték hangja, de hajnali 2-kor? Meg most is? Bár érdekes, mióta kitártam az ablakot, nem hallom, míg be volt csukva, egyértelműen hallottam, hogy kintről jön, nem az épület valamely részéből.
2012. márc. 22. 13:53
 5/6 A kérdező kommentje:
Tévénk nincsen. :) Laptopok vannak, de mindent áramtalanítunk éjszakára. Egyedül a hűtő ment éjjel is, de nem ő volt a ludas.
2012. márc. 22. 13:53
 6/6 anonim válasza:
100%

Én is hasonlóan jártam tavaly nyáron. Utálom a bogarakat és mivel falun lakom sajnos elkerülhetetlen, hogy egy-egy be ne szemtelenkedjen a szobámba. Jópár napig üldöztem egy tücsköt vagy valamilyen nyolclábú jószágot, ami bizonyos időnként ciripelős hangokat adott ki. Nem tudtam aludni nyugodtan, éjjel is hallottam, nappal is. Míg végül kiderült, hogy kifogyóban van a nemrégiben beszerelt füstriasztó eleme, és az ad ki ilyen alattomos ciripelő hangokat jelzésként az elemcserére...


Szóval nézd meg szerintem az elektromos kütyüket a házban, én valami hasonlóra tippelnék.

2012. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!