Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
hogy az USA attól lett erős hogy többségében európaiak telepedtek le most pedig nagyobb és erősebb ország mint európa összevonva...ti mit gondoltok erről???
2012. márc. 20. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Cikinek nem ciki,de ez az igazság!
2012. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

miért lenne ciki? és főleg kinek ciki? az USA-nak? Európának? vagy Angiának, Franciaországnak, Németországnak, Hollandiának?


szerintem nem ciki, hanem egy történelmi okból adódó helyzet. ha most az USA lenne a legelmaradottabb ország, az ciki lenne?

2012. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az USA jelenleg a béka feneke alatt van, csak nem verik nagy dobra.
2012. márc. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

Utolsó miből gondolod hogy a békasegge alatt van ???

szerintem a jelen helyzetben a válság alatt is jól tartja magát igaz sok gond van most ott is de ez azért túlzás szerintem amit te gondolsz.....Amúgy szerintem a jelenlegi helyzetben inkább mi magyarok vagyunk azon a szinten sajnos......

2.válaszoló hát szerintem ez Angliának,Németországnak,Francia o.-nak és a spanyoloknak is ciki azért mert mikor oda telepedtek nem gondolták volna hogy majd külön fognak válni és hogy nagyobb ereje és jobb gazdasági helyzete lesz mint az övék...

2012. márc. 21. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Kína menti az usát, már bevásároltál magukat különböző cégekbe, és a múlt évben csődöt jelentett, csak nem mutatják, hogy milyen helyzetben vannak. A saját maguk által kitalált adósságba süllyednek bele.

Japán és Kína az erős ország, nem az usa.

utolsó voltam

2012. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!