Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináltok egész nap otthon?

Mit csináltok egész nap otthon?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 11:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

# 1



:DDDDDDDDDDDDDD



Takarítok, mosok, főzök, festek, munkát keresek, kimegyek sétálni.

2012. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Engem kérdeztél az otthoni munkával kapcsolatban. Én tanítok itthon, diákok jönnek hozzám korrepetálásra. Internetes munkákban nem bízom, de az egyetem miatt még nem tudok főállást vállalni. Szóval ez maradt, mint megoldás.
2012. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
13-as, értem. Köszönöm a válaszod. :)
2012. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Dolgozom majd házimunka és pihi :)
2012. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
alkoholizálok.
2012. márc. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én itthon dolgozom saját vállalkozásom van és itt a műhelyem. Ha épp nincs munkám, vagy nem jön ügyfél, beszaladok, elrakodok. 16 óra után állok neki főzni, mert addig bárki jöhet és nem mindig jó ha odaég a rántás :-)))

Délután gitározgatok is, vagy a kertben, udvaron kapirgálok.

2012. márc. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Reggel 8 kor kelés, reggeli ha nincs már itthon ebédre való akkor gyorsan megfőzök plusz leülök tanulni matekot (újra érettségizek belőle). Ha olyan napom van elmegyek a külön tanáromhoz is felkészülni az érettségire. A maradék időben meg anyáméknak segítek, gondozom a kertet, elindítom a mosást ha vége kiteregetek, a maradék időmben meg pihengetek illetve este 6-7 körül haverokkal megyek kondizni.
2012. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Felkelek, elvégzem a dolgom elmegyek boltba, ha anyámnak nincs ideje főzni akkor megcsinálom én. Plusz elmegyek a szomszéd utcába lévő üzlethelyiségbe ami a unokabátyámé ott egy közös vállalkozásunk lesz és mivel unokabátyám még az előző munkahelyén dolgozik így én csinálgatom a boltot a szabadidőmben illetve már a bútorok össze szerelésénél tartok. Valamint itthon is folyamatos felújítás alatt van a tetőtéri lakás, ott per pillanat a nappalit meg a hálószobát csinálgatom, most nemrég végeztem a festéssel és várom hogy hozzák a padlókat hozzá. Most éppenséggel az udvaron netezek, közben vigyázok az unokaöcsémre is.
2012. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ordibálok (nem haragból), hangyát írtok, fetrengek, zenét hallgatok, elmegyek
2012. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 tetris ***** válasza:
Kimegyek a kertbe dugványozni, palántázni, ásni, gereblyézni, kutyasz@rt felszedni, metszeni, ...
2012. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!