Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sok 12-13 éves kislány miért...

Sok 12-13 éves kislány miért úgy öltözködik mint egy 20 éves utcalány?

Figyelt kérdés

Bocsi a kirohanásomért, de ezen felhúztam magam. Ma is, nem 1 ilyet láttam, hogy 13 éves KISlány, feketébe és olyan szerkóba mint ha 20 éves lenne és prostituált....persze a barátaival lógott stb, smink az volt rajta nem is kevés meg a többi....

Rengeteg ilyen korú kislány papol arról hogy "milyen nehéz az élet" "jaj mekkora szerelmi problémám van", holott semmit sem tudnak még az életről.


Miért nem zavarja a szülőt, hogy a 12-13 éves lánya úgy néz ki mint egy sarkik*rva (bocsánat), több smink van rajta 1 napon, mint rajtam 1 évben, és a szexuális életüket bármely felnőtt "megirigyelhetné".....


Bocsánat, de ezeken kiakadtam. Én így mertem volna akár csak öltözködni ennyi évesen, biztos kaptam volna édesapámtól egy hatalmas atyai pofont, de meg is érdemeltem volna. Ténylegesen ennyire nem zavarja a szülőket hogy a gyerekük így néz ki?

Miért akarnak ennyire gyorsan felnőni?


Sosem értettem....



23/L


2012. márc. 18. 21:29
 1/9 A kérdező kommentje:
És csodálkoznak hogy milyen sok a pedofíliával meggyanúsított egyén....
2012. márc. 18. 21:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, az egy dolog, hogy a gyerek van olyan hülye, hogy felveszi ezeket, de kérdem én, melyik az a hibbant szülő, aki pénzt ad a gyereknek, hogy persze, vegyél csak akármilyen ruhát, vagy hogy nem állítja meg az ajtóban a gyereket, hogy márpedig ebben nem mész ki az utcára.

A mai szülőknek valami nincs rendben nyaktól felfelé, mint láthatjuk.

Én kb. ennyi idősen vettem magamnak egy szájfényt, apám úgy leszidott érte, hogy többet nem volt kedvem használni. Sőt, úgyanígy 12-13 évesen volt egy osztálytársnőm, kifestett körmökkel jött iskolába: a matektanár kizavarta a mosdóba és mogmondta neki, hogy addig vissza ne jöjjön, amíg le nem kaparta magáról. Manapság meg mi van? 12 évesen méteres vakolattal rohangálnak, pasiznak, 14 évesen meg szétteszik a lábukat és a szüleik meg csak bólogatnak hozzá.


21L

2012. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na, látod, én is kikeltem magamból egy kicsikét. :)
2012. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert nem találnak más örömet az életben és talán nem is tudnak örülni apróbb dolgoknak, az emberi értékeknek. Sok ilyen kislány otthon szeretetet sem kap, mások már kiskorukban mindent megkapnak, ezért hajszolják már ilyen fiatalon az életet.
2012. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudod amikor egy gyermekkel problema van, esetleg beteg is, akkor valojaban a szulot kellene megvizsgalni, aki lehetoseget, modot adott arra, hogy ez a gyermek igy eljen, mivel kislany, tehat gyermek, aki a TV-bol kapja az otleteket, hogyan oltozzon, hiszen ott nott fel, igy barmit orommel fogadott, latott, hiszen nem volt mellette egy nevelo, aki ezt megakadalyozta volna, vagy eleve a TV-t potolta volna, hiszen ezeknek a gyermekeknek a nevelojuk a Televizio! Ez pedig nem fog korlatozni, figyelmeztetni, aggodni, de szeretet, gondoskodast sem adni. A szulo "menekul", de soha nem volt jellemzo az, hogy a dolgozo no ne foglalkozott volna ennyire a gyermekevel pl. holott mindig dolgoztak, de kozben neveltek a gyermeket!
2012. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A tini generáció divatja mindig megbotránkoztató az idősebbek számára. Ezzel nem azt akarom mondani, h nekem tetszik (egyáltalán nem), de szerintem ez a kisebbik probléma. A baj az, hogy néhányan úgy is viselkednek, mint egy 20 éves k.rva. Így nem tanulják meg az értékrendeket, az egészséges szexualitást, a szerelem, a szex fokozatait.
2012. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Imádom, amikor jönnek a nagy bölcsek, és előadják, hogy a "tini generáció mindig ilyen volt", a "az öregek mindig is mai fiatalok-oztak" stb. Oké, és a '80-as években is k*rváknak öltöztek a 13 évesek? Akkor is verték a tanárokat? Akkor is már 13 évesen dugott mindenki mindenkivel?
2012. márc. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Olvasd már el, mit írtam! Csak az öltözködést mondtam (részben) elfogadhatónak, a viselkedést ugyanúgy problémának tartom, mint te.
2012. márc. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ott a probléma, hogy a mai 12-13 évesek szülei az a generáció, akik először kóstoltak bele (fiatalon) a "nyugati kultúrába". Ők már tévén nevelkedtek, a gyerekeik meg az interneten. Ezek a gyerekek már nem játszottak kint a haverokkal, nem olvastak könyveket, nem tanultak a szüleiktől alapvető emberi morált, mert NEM foglalkoztak velük a szülők.

A szüleik a TV-re meg a videójátékra tapadtak, leszarták a gyereket, az meg jobb hijján a médiábol áramló szennyen nőtt fel. Mit is áraszt magából a média? Legyél népszerű, menj a többi agyatlan birkával, legyél "felnőtt", gázolj át másokon... Ha emellett nincs ott a józan szülői mentalitás ellensúlyként, akkor abból jó nem lesz. Csoda, hogy sok mai tinilány olcsó r*banc?

Abba pedig rossz belegondolni is, hogy ennek a generációnak milyen utódai lesznek majd... szánalmas egyszerűen...


Idontwanttoliveonthisplanetanymore.jpg

2012. márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!