Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted milyen az, hogy...

Szerinted milyen az, hogy meghívod az egyik jó barátod egy sörre vagy akármire, te fizetsz, ő pedig azt mondja majd visszahív de közben nem teszi?

Figyelt kérdés
Már nem az első eset, hogy meghívtam egy spanomat, és elvárnám hogy ha már ennyiszer vettem neki valamit, illetve én fizettem, hogy akkor ő is visszahívjon mert én úgy gondolom ez a természetes, akkor legközelebb ő a soros. Nos de ő nem teszi, mindig csak mondja. Mit tennétek? Mi a véleményetek erről a dologról? Biztos már előfordult mással is.
2012. márc. 9. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát többet ne hívd meg. És ha mentek egyet sörözni vagy valami, mondd, hogy most nincs pénzed. Aztán vagy azt mondja, hogy nincs gond, meghívlak, vagy tudasd vele, hogy ez így bunkóság :)
2012. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!