Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik áruházakban volt...

Melyik áruházakban volt tömeghisztéria az olcsó sajt miatt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 22:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm ezt írta az iwiw üzi falra: "Ingyen cirkusz volt az orosházi Penny-ben 2009 június 7-én este.Az egyik eladó bezárta a bolt ajtaját mondván,hogy neki ehhez joga van és megteheti !NEM TEHETI MEG! Szégyelje magát a Penny vezetősége ha egy akciót meghirdet és nem biztosít elegendő árut.csak oda bolondítja a sok vevőt./Azért zárták be az ajtót,hogy több vevő ne tudjon bemenni./Szóltak nekik,hogy ehhez nincs joguk így egy idő után kinyitották!!!!!Kikellet,hogy hívják a rend őreit akik gumibottal a kezükbe bevonultak a boltba.Elkeserítő látvány volt!!!!!!!Szégyen és megalázó !!!!!!"



Szerintem mondjuk joga van bezárni, ha épp megtelt a bolt.

2009. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De durva :-S
2009. jún. 10. 20:13
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig nincs joga bezárni! Nem kellett volna népbolondító akciót hirdetni olyan feltételekkel, amiket nem bír el a bolt mérete, árukészlete, stb.

Az volt a gáz, hogy egy vagy két órahosszára hirdették meg az akciót. A mai viszonyok közt a reakció nem meglepő...

2009. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A nem mai viszonyok közt se meglepő ez a reakció. A Penny Market, már régóta vált ki az emberekből ilyesféle reakciókat, pl. mikor jó pár éve Romániából jöttek a népek és, mintha az életük függene tőle, úgy rohanták meg mindig az áruházat, visszaúton, meg a vonatra is ilyen élet-halál harc stílusban rohamoztak. Meg a Pennyben volt mindig is a legjellemzőbb az, hogy hátulról neked tolták a kocsit.
2009. jún. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Orosháza nem is ZOMBI...én is orosházi vagyok...:)
2009. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A szekszárdi Pennyben még a rendőrök is kint voltak mert összebalhézott 2 vásárló a sajt miatt.
2009. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Miket ki nem vált az emberből a 600ft/kg-os sajt :D

Én is orosházi vagyok.

2009. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!