Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Albániában tengerparti magánsz...

Albániában tengerparti magánszálláson szállt már meg valaki?

Figyelt kérdés
Albániában az átlagkereset 47 ezer forint. Ehhez képest el sem tudom képzelni, mennyiért lehete kivenni egy kis garzont. Még a motel is túl drága nekünk, hiszen két hónapot töltenénk ott /szeptember-október/ terápiás céllal.
2012. márc. 7. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom neked Albániát.Veszélyes helyek ezek Albánia,Macedónia,Bulgária,Szerbia egy része.Olcsó de nem jó.Inkább Horvátországba menjél.
2012. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyönyörű és biztonságos hely. Két éve voltam ott, nagyon jók a tapasztalatim. Horvát ország drága és közel sincs annyira szép, mint Albánia. Már eldöntöttük, hogy oda megyünk.
2012. márc. 7. 22:17
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak. Íme egy kiragadott rész olyan magyar leveléből, aki hosszú évek óta él Albániában; ott van vállalkozása:


- Az én magánvéleményem szerint Albánia jóval biztonságosabb, mint Magyarország. Itt mindenki vigyáz a másikra, éppen ezért a lopások jóval ritkábbak. Pl. mi itt Tirana külvárosában sokszor a házunkat sem zárjuk be, ha bemegyünk a belvárosba. Természetesen a tengerparton sok ember megfordul, meg hát az ördög sohasem alszik, tehát persze minimálisan óvatosnak kell lenni, de aki Magyarországon ezt megszokta, azzal itt sem történhet baj, legalábbis elhanyagolható a valószínűsége.

2012. márc. 15. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat jo...ahogy gondolod kedves kerdezö !
2012. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!