Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Békásmegyerről?

Mi a véleményetek Békásmegyerről?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt sem tudom hol van. my bad
2012. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Putri a lakótelepi része , viszont a "falu" az jo hely
2012. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Putri a fenét! Teljesen normális a lakótelepi része is, legalábbis nem rosszabb bármely más panelnegyednél, én Békáson lakom, egy 8. emeleti lakásban, és szerintem teljesen nyugis környék, ha úgy tartja kedvem éjfélkor megyek le sétálni, akkor sincs ott semmi. Abszolút átlagos emberek, családok, nyugdíjasok lakják, a "kissebbségit" meg nagyítóval kell keresni, amennyi van belőlük, azok is meghúzzák magukat.

Én csak ajánlani tudom; olcsó, a közlekedés príma, van mindenfajta bolt, csendes és jó levegőjű.

2013. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
4 eve elek itt es szerintem semmi gond nincs vele.Hegy feloli oldalrol jo velemennyel vagyok,duna felolit nem ismerem.
2016. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!