Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki Facebook-profilképnek beteszi a kigyúrt, leborotvált mellkasát, a többi képen meg buliban vagy haverokkal hülyülve pózol?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 21:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Első benyomásom az lenne hogy buta.
2012. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenki egyetért szerintem. Ha arra vártál, hogy bunkózzuk le, parasztozzuk le neked akkor tedd fel úgy a kérdést.
2012. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Arra nem vártam; az én véleményem akár összekapcsolódhat azzal, hogy bunkó, de nem biztos, hogy mindkettő igaz.
2012. márc. 1. 21:47
 14/19 anonim ***** válasza:
Szia ez teljesen normalis fiataloknal! Olyan kepeket tesznek ki magukrol az emberek amilyet akarnak, es amilyennek latszani akarnak!Ez a srac azt teszi ki ami az ereklodesi kore. Gyuras es haverok, bulizas. Mi olyan sokkolo vagy rossz ebben? Teljesen normalis.
2012. márc. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%
szerintem undorító,ha valaki kiteszi az biztos nagyon nagyképű,menőzni AKKAR vele
2012. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Elég sablonos.
2012. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
vélemény: ő még nem férfi...csak komolytalan fiucska..sőt... ez a 14 éveseknél max bejön..hajrá...
2012. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki olyasmit tesz fel magáról, amit hangsúlyozni akar, és ami nem igaz. Úgy értem, ha egy nagy kocsi előtt pózolsz, tuti, hogy az nem mindennapos számára. Az unokatesómnak is ilyen képe van, és a bátyám letiltotta, mert szégyellte ezt a képet. Egy bizonyos értelmi színvonala alatt van szerintem az illető. Azért én az unokabátyám nem töröltem.
2012. jún. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

*számodra


és az unokatesóm izmos képet rakott ki, nem kocsisat. :)

2012. jún. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!