Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitől lehet egy férfinak...

Mitől lehet egy férfinak olyan nyivákolós hangja? (b*zis, vagy mint ahogy a pláza cicák beszélnek)

Figyelt kérdés
Ha valakinek ilyen nyivákolós hangja van, de hasonlítom most pl: olyan flegma r*bancosra. Nem tudom eltudjátok-e képzelni, mint mikor egy elég r*bancos hangú lány flegmázik : D Nem tudom jobban leírni, az lehetséges hogy attól még nem olyan? Azaz rá vonatkozhat az a mondás, hogy 'Ne ítélj meg könyvet a borítójáról?'
2012. márc. 1. 18:01
 1/5 A kérdező kommentje:
a második fele az már lányról szólt. Azaz adott egy hölgy akinek ilyen hangja van mint amit leírtam, ráz a hideg ha megszólal,de addig míg nem ismerem nem mondhatok róla semmi rosszat, de lehetséges, hogy neki csak a hangja olyan?
2012. márc. 1. 18:02
 2/5 anonim ***** válasza:
affektálásnak nevezik, ha arra gondolsz. De lehet hogy csak simán feminim b-zi. hormonok...
2012. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
: D Igen lehetséges, hogy az :) Akkor lehetséges valaki már annyira hozzá szokott ehhez a beszédhez, hogy neki már ez lett a sima beszédstílusa.
2012. márc. 1. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy affektál, vagy szerencsétlennek tényleg magas hangja van.
2012. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
: D Engem nagyon irritál : D Persze, lehetséges nem tehet róla, de van olyan fej ami pont arról árulkodik, hogy tehet róla azért. Most épp csajra gondolok, néha olyan fejet tudnak vágni, hogy ahhoz társul a hang, már jót nem is lehet feltételezni.
2012. márc. 2. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!