Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Töröljem facebookról ezt az...

Töröljem facebookról ezt az ismerőst?

Figyelt kérdés
1-2 naponta felnézek facebookra, hogy mi történt azokkal az ismerősökkel,akikkel személyesen nem beszélek és van egy nő (kb 30-40), aki minden,szószerint minden gondolatát megosztja és ha lehúzom az oldalt csak az ő nyavajás bölcsességei,meg idióta képei vannak kinnt. Nem felnagyítom,tényleg 2 percenként megoszt egy "bölcsességet" ,annyira idegesítő már,hogy 10-ből 9-szer őt látom. Nektek van esetleg hasonló elmebeteg ismerősötök?
2012. márc. 1. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Töröld, vagy csak blokkold a kiírásait.
2012. márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van. Megőrjít! Mindent megoszt: egész nap idióta teszteket, kvízeket töltöget, és az eredményeket mindig megosztja.

Ha rossz kedve van, akkor kiír valami "Jajj de utálom, hogy mindig csalódnom kell!" típusú idézetet. Ha jó kedve van vagy szerelmes, azt is az orrunk alá dörgöli.

A Facebook arra "jó", hogy azok az emberek akiknek az életére senki nem kíváncsi, az arcodba nyomják minden apró fájdalmukat.


Törölni nem akarom, hiszen ismerem. Egyszerűen leiratkoztam az értesítéseiről.

2012. márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön törölnöd, egész részletesen meg lehet adni, hogy kitől mire vagy kíváncsi. Ha pl. az állapotokat letiltod, meg a képeket meg hasonlókat, és csak a "fontos életeseményeket" hagyod meg, meg ami még esetleg érdekelhet, akkor pont annyira fogsz vele képben maradni, amennyire szeretnél.
2012. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ma azon nevettem, hogy van egy ismerősöm aki anno bejelölt, és kiposztolta azt hogy "nem akkor vagy illedelmes, hogy kiposztolod minden reggel, hogy jó reggelt, hanem akkor, hogyha utcán is képes vagy köszönni" ... Vagy valami hasonló idézetet... erről a pasiról tudni kell, h úgy jelölt be h nem is ismerem, és utcán persze ha meglát, akkor b.szik köszönni nekem :D:D:D és pont ő ír ki ilyen idézeteket... eszem megáll.

Egyébként nekem 400 ismerősöm van, kb mindegyik posztják blokkoltam, 20 ember bejegyzése az kb amire kiváncsi is vagyok, nem érdekel hogy a többi mit csinál suliban, hogy lekéste a buszt, és a perverz káromkodós beszólásaik sem érdekelnek, meg a csöcsmutogatós képek sem. Így blokkoltam a bejegyzéseiket.

2012. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. márc. 2. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!