Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem meg a barátnöim...

Hogy beszéljem meg a barátnöimmel? Lent

Figyelt kérdés

Lehet nem jo kategoria.


Szülinapom lesz,örülnèk,ha a csajokkal beülnènk este valahova.Ez rendben is van,de a legjobb baràtnöm diszkoba akar menni,csak az a baj,hogy en nem.De ha megmondom,lehet el sem jön majd.Nem tudom hogy mondjam meg neki,meg fog sèrtödni..ismerem..?


2012. febr. 29. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
a te szülinapod legalább mosta azt csináljátok már amit te akarsz, ha ő tényleg olyan jó barátnő akkor nem a saját érdekét nézni a te szülinapodon
2012. febr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondd neki, h egy nyugis, csajos estét szeretnél. Olyat, ahol egy- két ital, vagy finom falat mellett elbeszélgethettek (ami ugye egy diszkóban igen nehezen kivitelezhető). Amúgy is, a te szülinapodról van szó, az övén majd mentek diszkóba.

Ha ennyire nem intelligens, h ezt elfogadja, szerintem ne is bánd, ha nem csatlakozik!

2012. febr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors vàlaszokat.En is ugy gondoltam,hogy iszunk valamit fizetek sütit vagy amit szeretnènek..meglàssuk mi lesz..tudjàk hogy nem vagyok bulizós.
2012. febr. 29. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Már bocs de Ha a te szülinapod van akkor TE döntöd el ,hogy hol lesz. és az milyen már ,hogy a legjobb barátnőd nem menne el a szülinapodra?! nem is barát..
2012. febr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!