Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bunkóság, ha nem megyek el az...

Bunkóság, ha nem megyek el az előadásra pedig megígértem?

Figyelt kérdés
A szomszédom folyton egy termékkel kínoz és a múlt héten meghívott egy "konferenciára". Rábólintottam, csak már ne nyúzzon, de azért kisdobos esküt nem tettem, hogy ott leszek. Most meg úgy döntöttem, hogy nem megyek el, kitaláltam, hogy azt mondom, jönnek hozzám este. már többször nemet mondtam, de megrögződése, hogy nekem ezzel a marketinggel foglalkoznom kell. Ti hogy vagytok ezekkel az MLM dolgokkal?
2012. febr. 27. 12:09
 1/9 anonim válasza:
nem
2012. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na, hasonló helyzetben voltam én is...egy idő után elegem lett, és megmondtam neki, hogy ne nyúzzon, mert erre nekem se időm, se energiám nincs. Egy kicsit duzzogott, aztán azóta ugyanúgy beszélgetünk, semmi nyoma haragnak.
2012. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ezeket az MLM és más beszervezős dolgokat. Nekem is volt ismerősöm, aki ezzel megkörnyékezett. Mondtam, hogy nem szándékozom ilyen jutalékos dolgokban részt venni, és vásárolni sem fogok tőle mert NEM érdekel. Határozottan mondd meg neki, hogy hagyjon békén a hülyeségeivel, ha majd ebből gazdag lesz majd küldesz üdvözlő lapot.
2012. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nem is bunkóság, de az ígéret szép szó... ismered ugye?

Igen, az MLM ügynök kénytelen nagyon rámenős lenni, ebből él. De mégis jobb egyszerűen nemet mondani. Eleinte szelíden, ha másképp nem megy, határozottan és további érvet nem tűrően.

2012. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
te is kezd beszervezni valami neki nem tetsző dologba erőszakosan és lehet kerülni is fog és nem emlegeti majd az áhitott melóját
2012. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem egy ismerősömnek az ismerőse hívogatott,valami hülye telefonos melója volt.Nagyon erőszakos volt,kezdetben próbáltam kedvesen megmagyarázni neki,hogy nem akarok arra a sz.rra regisztrálni,amit rám akart tukmálni,de a végén nem lehetett vele bírni,mert már kezdte felemelni a hangját.Rácsaptam a telefont és utána mindig kinyomtam.Amúgy a hülye ismerősöm adta meg annak a p.csának a számom,engedély nélkül.

Az ilyen beszervezős embereket el kell hajtani a búsba,mert nagyon pofátlanok tudnak lenni egyesek.

Kérdésedre a válasz:Mond meg neki,hogy Téged ez nem érdekel,ne zaklasson.

2012. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

igen de ez a szomszédja!!

jó ha jó és nem szomszédi iszony van

2012. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem rossz a termék, amivel foglalkoznak, fogyasztom én is, de már az elején mondtam neki, hogy mint vevő érdekel, de az üzleti részén elgondolkodom. Tavaly nyáron kipróbáltam, hogy ajánlom másoknak, de azok az emberek valahogy kerülnek azóta. Mint vállalkozó nem tehetem meg, hogy ilyen erőszakos marketinggel elriasztom az ügyfeleimet. Ha nem volna vállalkozásom, lehet, hogy erőltetném a dolgot, mi bajom lehet alapon, de hamar megtapasztaltam, hogy az emberek már nem hogy nem szeretik az ilyen fajta eladást, hanem egyenesen menekülnek. Döntöttem, nem fogok elmenni, amúgy annyi dolog összejött mára. ott rontottam el, hogy az elején adtam neki reményt.
2012. febr. 27. 15:19
 9/9 A kérdező kommentje:
Az élet pozitív fintora: Azt hazudtam a szomszédnak, hogy este még jön hozzám ügyfél. 18 órára kellett volna, erre mit ad Isten 17:40-re állítottak be hozzám jóismerős-ügyfelek, akik itt voltak legalább egy órát, ráadásul érdekli őket az a termék, ami miatt mentem volna az előadásra :-))))))))
2012. febr. 27. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!