Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen alapon kérnek tőlem a...

Milyen alapon kérnek tőlem a jelmezkölcsönzőben személyi igazolványt és lakcímkártyát?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel egy kölcsönzőről van szó, ahová vissza is kell vinni a kikölcsönzött dolgot, ezért teljesen érthető, hogy kérnek, elvégre ha mégsem viszik vissza, akkor utána tudjanak járni. Régen a videótékák is így működtek és senki sem háborgott.
2012. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor kérjenek kauciót, ha ilyen egyáltalán felmerül, hogy valaki nem viszi vissza a kölcsönzött dolgot. De szerintem ők nem hatóság, hogy iratokat kérhessenek el. Mondjuk én kauciót IS fizettem. És nem légvárat kölcsönöztem, csak egy farsangi jelmezt az óvodás gyerekemnek...
2012. febr. 23. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!