Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, és milyen...

Mennyire gáz, és milyen gyakori, ha valaki a fix, kötött munkaidőt szereti és a gépiesebb, kevés kreativitást igénylő munkákat?

Figyelt kérdés
Gáz, ha valaki ilyesmire akar váltani egyetemet végzett ember létére?
2012. febr. 13. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, minden munkát meg kell becsülni, ha kreatív, ha nem, persze amennyiben hasznos és meg lehet élni belőle (ma már ez is nagyon számít).
2012. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon úgy érzem, hogy nekem az lenne való, még ha kevesebbet is fizet, mert úgy meglenne a lelkibékém.


Az a gond, hogy jövőre MSC diploma és szüleim eltartottak és fizettek amit kellett (nem az egyetemre gondolok, államin vagyok) és ha valami olyan munkát vállalnék amihez fölösleges volt ez az 5 év egyetem, akkor lehet, hogy boldogabb, nyugodtabb ember lennék, de nagyon nagy csalódást okoznék nekik...

2012. febr. 13. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyire gáz, és milyen gyakori, ha valaki a fix, kötött munkaidőt szereti és a gépiesebb, kevés kreativitást igénylő munkákat?"


Ez a gyakoribb, csak mindenki tudja, hogy ezt le kell tagadnia és azt kell hazudnia, hogy mindig új kihívásokat kereső, rugalmas, céltudatos, sikerorientált csapatjátékos tele kreativitással.

2012. febr. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

19:21


MSc diplomával épp elég gépies rutinmunkát találsz, sőt, ilyen az állások többsége.


Hogy csak az egyik leggépiesebb rutinmunkát említsem: a legtöbb tudományos kutatás :)))))

2012. febr. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hm az mitől rutinmunka? Nem séma szerint mennek azok...
2012. febr. 14. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:

"Hm az mitől rutinmunka?"


Jó, nem az, csak 99%-ban.

2012. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De tényleg kíváncsi vagyok, miért látod rutinmunkának, mert én pont hogy úgy érzem, azokhoz marha sok kreativitás kell. Nem egykaptafára mennek a kutatások. Saját magadnak kell hipotéziseket felállítanod, azokat értékelni, megtalálni az új irányt, stb. Ebben mi rutin? Rutin például pakolni a dobozokat egy raktárban.
2012. febr. 16. 12:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!