Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek kóros ha szeretek...

Szerintetek kóros ha szeretek egyedül lenni?

Figyelt kérdés
32 éves 2 gyermekes nő vagyok élettárssal.Gyermekkorom óta szeretek gyedül lenni és ha barátkozni akartak velem akkor fokozatosan leépítettem őket.Középsuliba még fel is háborodott rám az osztályfőnök mert úgy látta mintha jól is érezném magam egyedül(ki voltam közösítve de lehet én szigeteltem el magam már nem tudom) a bőrömbe.Későbbiekbe is kevés barátnőm volt de azok sem olyanok ,hogy mindig összejártunk.A családommal jól elvagyok de barátnőm most sincs akivel összejárok és nem is igénylem.Társfüggő sem voltam sose.Kóros vagyok?
2012. febr. 11. 22:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Könnyen félre értem az emberek reakcióját és ők is az enyémet.Könnyen kiforgatják a szavaimat és én is másokét.Nehezen tudok a bizonyos helyzetekbe megfelelően reagálni.
2012. febr. 11. 22:40
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem kóros. Én is szeretek egyedül lenni időnként, jól elvagyok magamban, nem zavarna, ha totál egyedül laknék. Ez egy ideig így is volt...

Iskolás koromban engem sem igazán vettek körül haverok, mindig csendes, visszahúzódó voltam, nem is voltam népszerű, sőt, sokat cikiztek. Ez nem igazán tett jót a szocializációmnak...

Mostanra néhány barátnőm, meg pár kollégám, akikkel jól megvagyok, de elég szűk ez a kör.Meg ott a család, nekem ez elég is. Nem szeretem a nagy nyüzsgést körülöttem.

Szóval, nincs ezzel semmi gond, gyerekeidet szereted, van egy szerető párod...A barátok általában jönnek-mennek, / persze jó az, ha legalább 1 van, de az megbízható /a család legalább biztos/ abb/ pont az életünkben.

2012. febr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fordítva rosszabb lenne ha sok barátom lenne és családom meg nem.
2012. febr. 12. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!