Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy ismeretlen bejelöl...

Ha egy ismeretlen bejelöl Facebookon ti visszajelölitek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, meg ő is.

Csak szeretném megnézni az ismerőseit, de privát a profilja, ezért csak úgy tudom, ha bejelölöm.


2012. febr. 3. 21:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem szoktam. Ha nem vagyok benne biztos, hogy ismerem-e vagy sem, akkor írok egy üzenetet, hogy megtudjam, honnan ismerjük egymást. De ha nem válaszol, vagy ilyeneket, hogy "jaj sehonnan, csak így meg úgy blablabla", akkor nem jelölöm vissza.
2012. febr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
Ismeretlent nem jelölök vissza.
2012. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%

Eddig velem úgy esett meg ilyen, hogy rajongói fórumon lettünk haverok (ő is lány), ő megkérdezte, bejelölhet-e, mondtam igen.

Amúgy, ha tök idegen az illető, ha fiú, ha lány, nem jelölök vissza.

2012. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Visszajelölöm megnézema képeit, közös ismerősök aztán lehet h rájövök, hogy ki az. Ha nem akkor utána törlöm.
2012. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Már nem. Régebben kellett ismerős a Farmville-hez, de már leszoktam róla. Vissza szoktam kérdezni, hogy miért jelöl be. Volt már olyan, hogy összekevert egy másik személlyel az azonos név miatt. De ez ritka.
2012. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 kisvuk29 válasza:
62%
Néha. De csak ha szimpatikus.
2012. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
39%
alap csak h több ismerősöm legyen és felvégjak h nekem van a legtöbb ismerősöm az ismerőseim közül de sztem ez tök normális
2012. ápr. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 kisvuk29 válasza:
Én trollkodni is szoktam,hogy HA visszajelölöm,de tudom,hogy nem ismerem akkor nem sokra rá ki is törlöm.De amúgy nem igazolok vissza akárkit.
2012. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Persze. Nem vagyok bunkó ember. :)
2014. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!