Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szégyen közmunkát vállalni az...

Szégyen közmunkát vállalni az önkormányzatnál? Ti elválalnátok? Kort és nemet írjatok!

Figyelt kérdés

2012. febr. 3. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy felemelő érzés, de én is elvállaltam, különben nem kaphatnék idén segélyt, ami jól jön, ha esetleg nem találnék munkát. A kis csoportunkban egyébként mindenki jó fej volt, úgyhogy a rosszban volt valami jó is. 30/N
2012. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
Nem szégyen, én elvállalnám.
2012. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

nem szégyen, de én nem vállalnám el.

Mondjuk már valóban így van, hogy nem kapsz segélyt, ha nem vállalod, tehát akkor mégis...

22n

2012. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Dolgozni semmilyen formában sem szégyen, ellenkezőleg! Természetesen elvállalnám. Felajánlott munkalehetőséget visszautasítani és (munkaképesen) segélyen élősködni - nos, az a szégyen.
2012. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BlaBlakon válasza:
100%

Ahogy egy barátom mondta volt, és ezt aztóta is idézőjellel írom.


"Nem az a szégyen amit dolgozol... hanem az, ha nem."


Én is közmunka programon belül dolgozom. Kórházban. És imádom. A közmunka nem feltétlen az utcaseprést jelenti. Sok cég pl irodistáknak keresi a közmunkásokat.


25 éves vagyok.

2012. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Tavly 3 hónapig voltam közmunkán. Azért ezt ne úgy állítsuk be mint ha egy öröm-meló lenne...

4 órában voltam 32000 ért, akkor még a közmunkás is normá bért kapott.

Segédmunka, utcaseprás, stb...

Rémálom volt, de sajnos a felhalmozott tartozásomat kikelelt fizetni.

most pedig örülhetek, hogy tartozás nélkül, már csak a csekkeket kel fizetni.

22/F

ha kell a pénz, az ember ne gondolkozzon, büszkeségért semmit nem adnak a boltban...

2012. febr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szégyen, bár ez szubjektív. Olyan, mintha cipőboltos lennél Chicagoban.
2014. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!