Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek hol vásárolnak a...

Szerintetek hol vásárolnak a sznobok? És miket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok helyen vásárolhatnak, attól még, hogy sznob valaki, nem biztos, hogy meg is tud vásárolni minőségibb dolgokat.
2012. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt szemezgethetsz.

2012. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
epül sztór, plázás ruhaboltok
2012. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem sznobság hanem stílus kérdése.
2012. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Plázás ruhaboltok? Aki ott vásárol, az sznob? Akkor én az vagyok? Nem hinném... Kb annyiért lehet ott ruhát találni mint egy kínaiban, és legalább minőségibb! Tegnap 3 ezer forintért vettem 2 pulovert a plázában egy márkás boltban... Szóval kétlem hogy ez a sznobság része lenne, bár lehet én vagyok túl idős ahhoz, hogy a plázában vásárlókat egy kategória alá soroljam.
2012. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és a 3 ezer forint akció volt, mert tavasz elején az összes ruhát meg lehet venni egy ilyen helyen 50-70%al olcsóbban.
2012. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem szólóval.Manapság ugyanannyiért vehetsz márkás,stílusos,minőségi darabot,mint szar kínait,csak az igényesség szab gátat.
2012. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

50% és 77%, nehéz dolog ám a szövegértelmezés :D

Ismeritek azt a mondást h minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár? :D Így már kezd derengeni vmi? :D

2012. febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!