Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyemben?

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Vázolom a dolgot (próbálom röviden)

Szóval van 2 személy az osztályból aki azzal cseszeget hogy tetszik az egyik tanár. (amúgy nem) ezt már 3hónapja és nagyon idegesítő. volt egy 3. lány is de ő abba hagyta mert rájött hogy neki sem esne jól. Ma már elkapott a sírógörcs mert annyira sz*r. :( És mondtam már nekik hogy fejezzék be mert nagyon rosszul esik de kb. mintha a falnak beszélnék. :@ Amúgy a barátaim meg minden.

És tudom így nem tűnik olyan durvának de vannak részletek amiket ide nem szeretnék leírni.. ://

próbálta már hogy figyelmen kívül hagyom de az sem jött be és azt is hogy mindenre helyeselek de semmi. :'(

Légyszi segítsetek. És ha már it vagyunk mivel adjam vissza nekik?

13/l


2012. jan. 27. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
már elszurtad mert mondtad hogy zavar az ilyet nem szabad elmondani
2012. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Leszarom tablettát tudom ajánlani. Próbáld ki, nagyon hasznos tud lenni.
2012. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

NE HAGYD MAGAD... ne mutasd ki hogy rossz érzés, mondjuk ha mondja hogy megk*rnád a tanárt akkor te meg válaszolj neki vissza hogy te meg az X embert....


Hidd el sokkal szarabb érzés az nekik hogy nem foglalkozol velük mintha nyafognál elöttük...


De ha jó kiálású gyerek vagy akkor meg is verhetnéd öket ami sz-tem a legtutibb módszer ...


Kedves kérdező a válaszokat Rutinból mondtam.


(a lényeg a megjelenés ... ha ez megvan akkor többet nem lesz gondod ;)

2012. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Az elözö vok a rutinos válaszoló ... :) nem figyeltem hogy lány vagy . tehát a megverést inkább hagyd :D
2012. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Keményebb típusú lány vagyok, de mint mondtam az osztályból ők a legnormálisabbak. :/
2012. jan. 27. 16:43
 6/16 anonim ***** válasza:
Rúgd pofán őket! Egyből érteni fognak a szóból. 17/L
2012. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék verekedést, se ilyesmit.. mégiscsak a 'barátaim'(?!)
2012. jan. 27. 17:31
 8/16 anonim ***** válasza:
Aki csesztet akkor is, mikor megkéred rá, hogy ne csinálja, akkor az nem a barátod. :/ 17/L
2012. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Valahogy így, de ez olyan.. :'(
2012. jan. 27. 17:50
 10/16 anonim ***** válasza:

Ők nem a barátaid.

Kezdj el más lányokkal dumálni, és rögtön égetsd is be őket, hogy milyen kis ribancok.

2012. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!