Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tegnap este kimentem az...

Tegnap este kimentem az udvarba és 3 nem magyar származású srác odajött hozzám, hogy bejöhetnek-e a lakásomba kezet mosni meg inni egy pohár vizet. Mit akartak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 12:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerelem szex kategóriába raktad úgyhogy te is tudod mit akartak.
2012. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szokták ilyenkor hogy szétnéznek van-e valami értékes, aztán pár nap múlva visszamennek többen kirabolni.
2012. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdj félni....lehet majd kaputelefonálgatni is fognak,és ha nem válaszol kaputelefonon senki,akkor tudják, hogy nem vagy otthon.

Nálunk ezt csinálják a környéken.

Sőt valamikor költözőkocsival jöttek,kirabolták valakinek a lakását a lakótelepen,a szomszédok pedig még mondták is, hogy máris elköltöznek?Azok meg válaszoltak, hogy igen :D


2-vel alattam lévő bácsihoz betörtek nyáron.Fémdetektorral követték ki, hogy a lakásában hol van műszaki v elektronikai ill fém,arany,ezüst cucc.Rendet hagytak maguk után,a bácsi csak akkor vette észre,hogy kirabolták,mikor nem találta a laptopját...Ők pedig előző nap telefonáltak oda, hogy riasztó cégtől jöttek, és akarnak-e riasztót.A bácsi mondta, hogy nincs riasztója és nem akar csináltatni.

Másnap kirabolták délelőtt.Este pedig már lett riasztója....

2012. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
ez elég súlyos story, mennyire durva dolgok történnek már, hihetetlen..
2012. jan. 25. 13:22
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondd ki nyugodtan: cigányok.

És természetesen be akartak jutni a házba szétnézni. volt már olyan ismerősöm, aki úgy kiraboltak, hogy mire hazaért, csak a falak maradtak, meg a tapéta.

2012. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a faluban multkor egy hobbiházat raboltak ki a "nem magyar származásúak" fényes nappal. A vicc benne az, hogy a szomszéd néni még oda is ment hozzájuk, hogy kik ők, de szépen kimagyarázták magukat, hogy a tulaj rokonai, elvisznek neki pár dolgot, stb. A hobbitulaj meg ritkán jár oda, így a szomszéd néni nem nagyon ismerte, elhitt nekik mindent. Így nyugodtan kipakoltak mindent ami tetszett nekik.
2012. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Lopni v terepszemlét tartani. Cigányoknak SOHA egy szavát se hidd el!
2012. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez fake... Senki nem lehet olyan h.ülye, hogy ne gyanakodjon, ha a gipsy odajön "egy pohár vízért"...


Én tegnap láttam két kancigányt hogy nagyon fotózgatták a szemközti házat... Gondolom nem fotókurzusra járnak...

2012. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
nem kamu kérdés, csak kíváncsi voltam véleményetekre, hogy ti mit gondoltok az ilyen dolgokról.
2012. jan. 25. 14:27
 20/22 anonim ***** válasza:

És szerinted miért voltak egyzerre hárman-

Már az is "gyanús"

2014. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!