Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Halálközeli élmény - volt...

Halálközeli élmény - volt neked vagy ismerősödnek? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Nem veszélyhelyzetekre gondolok, hanem ténylegesen "túloldali" élményekre
2009. máj. 28. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Nénikémet egy műtét közben újra kellett éleszteni,de kicsi voltam még,anyum meg nem mondta milyen volt,gondolom ijesztő,de ő észre sem vette.állítólag sok embert újreélesztenek műtét során,hát nemtudom.

Én tavaly októberben voltam olyan szerencsés,hogy bnőm felgyújtotta a konyhát és vizet locsolt az olajra én meg beszorultam a sarokba és a láng ahogy kicsapott egyenesen nekem "rontott".Érdekes volt mert nem féltem,de nemtudom miért pedig ha csak meglátok vmi hasolót rosszul vagyok...

2009. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az anyukámnak volt egy műtét után, de azt mondta, hogy egyáltalán nem volt ijesztő. kívülről látta magát, azt is, hogy az orvosok, nővérek ott vannak körülötte. aztán pár perc múlva "visszatért", akkor már csak a falat látta az ágy mellett. szerinte nem volt ijesztő, inkább olyan nyugalom szállta meg.
2009. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Én egyszer karácsonykor lementem a földszinti fürdőbe és telenyomtam mindent wcpapírral aztán fogtam a wcsprét elkezdtem fújni és közben meggyújtottam az öngyújtót hát volt egy kisebb robbanás aztán elkezdett égni minden elájultam és a kórházban keltem fel. Azt mondták füstmérgezés, agyrázkódás az eséstől és leállt a légzésem .. Szerencsére a ház nem égett le :D de a szüleim rendesen kiakadtak ..
2009. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyan élményre gondoltam, mint a 2., tehát nem veszélyhelyzetekre, hanem pl. testen kívüli élményre. Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 29. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Velem volt olyan, hogy elég súlyos beteg voltam és ez sok esetben halálos. Na hát nálam elég necces volt. Altatásban voltam és kívülről láttam magam a kórházi ágyon, meg a rokonaim akik mindig látogattak engem. Az volt az érdekes, hogy teljesen nyugodt érzésem volt és már beletörődtem, hogy meghalok és nem is volt olyan rossz elfogadni, de persze mikor végre már kezdtem gyógyulni és magamhoz tértem akkor már nagyon rossz volt, hogy majdnem meghaltam. Szóval közben átélni nem rémisztő, de utána már nagyon is az:) Remélem valami hasonló válaszra gondoltál.

Amúgy neked volt ilyen vagy ismerősödnek?

2009. máj. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hehe még mindig az előző vagyok:)

Na még csak annyi, hogy szerintem ezt nem úgy kell felfogni, hogy tényleg kiszálltam a testemből és felülről nézem magam. Hanem inkább csak álom féleség, meg az agyam így reagált a betegségre vagy nem tudom. Mindenesetre furcsa érzés volt:)

2009. máj. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Volt. Egy cigónak valami nem tetszett, és a piactérnél úgy állkapcson ütött, hogy lefejeltem a tér kapuját, na ott volt egy képszakadás, minden világos volt, nem fájt semmi, ahhoz foghatót még nem éltem meg, egyszerűen boldog voltam, bár mindig úgy érezhetném magam. Hallottam még, ahogy a cigók elrohannak, majd egy haverom próbál felhúzni a földről, akkor magamhoz tértem arra, hogy alig kapok levegőt, és valóban, a haver támogatott felfelé.


Szeretnék mindig olyan boldog lenni, mint akkor abban a 10 percben, amíg nem voltam magamnál :(

2011. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!