Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb őrültség,...

Mi volt a legnagyobb őrültség, amit életedben csináltál?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm egy 20 emeletes tetején mondott igent a vőlegényének, és akkorát dobott a csokron, hogy azt senki nem kapta el mert lezuhant a semmibe, fergeteges buli volt... egy másik ismerősöm elnyerte egy haverja kocsiját pókeren... Követtél el már hasonló jópofa őrültséget? Megbántad? Hogy emlékszel vissza rá?
2012. jan. 18. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

18 évesen, a középiskola után nem találtam munkát, ezért nyáron virágárulásra adtam a fejemet.

Tudod, bemész egy kosár virággal, kiszúrod a szerelmespárokat, aztán a pasi vagy vesz, vagy sem.

A pénz nem volt sok a munkámért, de bulinak tartottam.

A férfiak néha-néha meghívtak egy vodkanarancsra, vagy ilyesmire. :)


Egyszer az egyik szórakozóhelyen mondták, hogy később nézzek vissza, mert sztriptízversenyt rendeznek, amire sokan lesznek kíváncsiak.

Továbbmentünk.


A sofőrömmel-mert nekem olyanom is volt- éjjel 1 óra körül visszamentünk.

Fogalmam sincs, honnan jött az ötlet, de gondoltam, ledobom a ruháimat.

A főnyeremény 50 ezer Ft volt.


A piától kissé felbátorodva megszabadultam a fölösleges ruhadarabjaimtól...


A pénzt én kaptam meg.

Nem bántam meg.Egy másik megyében történt, ahol senki sem ismer, és ahová úgyse megyek többet...

50.000 Ft 10 perc alatt?

Hát hogyne érte volna meg egy 18 éves lánynak 10 évvel ezelőtt?


Semmi törvénytelent nem tettem.

És jól éreztem magam.

2012. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"egy másik ismerősöm elnyerte egy haverja kocsiját pókeren..."


Ez aztán a jó buli...

2012. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!