Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti elszoktatok egyedül menni...

Ti elszoktatok egyedül menni akárhova?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és kicsit hülyeség, de "félek" egyedül elmenni bárhova is. Sokat tudnék csavarogni, nézelődni, de akár sétálgatni is. Sportolni, mondjuk korizni, egyedül a biciklit szoktam egyedül. A barátnőim sosem értnek rá, tehát egész nap itthon ülök a gép előtt. Mindig mondogatom, hogy elmegyek valahova, stb. de nem merek, félek, hogy lenéznek, vagy hülyének néznek, mert mondjuk egyedül vásárolok, sétálgatok...

Ti hogy vagytok ezzel? Hogy vegyem rá magam?



2012. jan. 17. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én kimondottan szeretek olykor egyedül mászkálni, nézelődni, vásárolni, akár beülni valahova kajálni. Ilyenkor tudok gondolkodni, senki nem szól bele mit csinálok, senki nem sürget, szóval szerintem tök jó dolog. 20L
2012. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

pedig szokj hozzá, mert később a leendő barátodat fogod kikészíteni :)

egyébként én is szeretek egyedül mászkálni, ilyenkor csomó mindennel kapcsolatban dűlőre jutok, döntést hozok :)

2012. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

6 évesen már egyedül jártam edzésre Pesten....

és persze utána kajálni,vásárolni...

2012. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

Hát igen furi lenne ha nem mennék boltba egyedül munkából hazafelé, mert egy kolléganőm se ér rá eljönni velem. Akkor mi van, nem lesz főzve vagy mi? ;)


Nézz szét a városban, ha néha kitennéd a lábad látnád, hogy nem mindenki párosával járkál.


Egyébként ruhát venni pl. kifejezetten egyedül szeretek, mert akkor nem kell sietnem, hogy "jaj, a másik már unja én meg már hatvanhatszor próbáltam fel ugyanazt" :P


Kajálni beülni viszotn nem szeretek egyedül.


Sétálni nyugodtan elmehetsz, biztos nem azt nézi majd mindenki, hogy "jééé, ott egy lány aki egyedül járkááál, de cikiiiii". :D

Nehogy már mindig másokhoz legyél kötve!

2012. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ja tényleg, már egyszer beültem egyedül enni... :D És mikor vásárolok akkor is olyan érzésem van hogy biztos hülyének néznek... De örülök, hogy mások szoktak egyedül elmenni ide-oda... :D

Azt hiszem én is elmegyek valahova, mondjuk a hétvégén, csak nem szombaton, mert akkor írom a felvételit.. :S :D

2012. jan. 17. 16:25
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Most 24 vagyok, de én is így voltam ezzel :)

Áthidaló megoldásként a kutyámmal mentem futni. Ha egy nagy (de boldog képű) kutya rohan valaki felé, a mellette futó lány kevésbé vonzza a tekintetet ;)

Ha nincs kutyád, akkor pedig fülhallgató és szemellenzős sapka. Meg se hallod, ha esetleg beszólnak. :)

Amúgy meg, ha egy lány egyedül sportol, az meglehetősen vonzó/vagyány (tehát nem az a típusú lány vagy, aki hordástul jár a wc-re) - ezt a kedvesem mondta.

2012. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor sok sikert! Majd utána ráérsz tesztelni milyen egyedül mászkálni! :D (1. voltam.)
2012. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen fiatalon még nem olyan biztonságos egyedül mászkálni, de aműgy szerintem jó egyedül mászkálni nappal a város biztonságos részén.. Tök jó kirakatokat nézegetni, vásárolni. Meg én ois szoktam eyedül menni korizni, sztem néha kell egyedül is lenni. De ugyanakkor társaságra is szüksége van az embernek. Sztem csatlakozz egy klubhoz, vagy menj edzésre, vagy valami szakkörre hogy találj hasonló érdeklődésű embereket, akikkel együtt tudsz mondjuk sportolni, ha a bnoid nem szeretnek..
2012. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Természetesen nappal mennék, ha mennék. :D És a környék is biztonságos.

Köszi mindenkinek, aki válaszolt, ment a zöld kéz. :)

2012. jan. 17. 17:26
 10/10 anonim válasza:
Én szeretek egyedül mászkálni nagyon (nyilván nem rosz környékeken)
2020. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!