Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy angyal meghal, hova kerül?

Ha egy angyal meghal, hova kerül?

Figyelt kérdés
Az angyalok eleve a mennyben vannak, isten mellett..de ha valamilyen módon meghalnának, hova kerülnének? Ugyanúgy maradnának a mennyben csak már nem tudnának "angyalkodni" meg ilyenek? Több filmben is láttam hogy meghalnak az angyalok, de arról nincs szó, hogy a haláluk után mi lesz velük..
2012. jan. 16. 09:43
 1/6 Darkkingdom ***** válasza:

Halálok után az angyalok újjászületnek,ugyanabban a "testben"!Tehát tulajdonképpen az angyalok nem halnak meg!

De azért ez a válasz i s anniyra minősül komolynak minta kérdés,remélem azt tudod :) hogy ha rosszat csinálsz gabriell arc angyal nem jön le hozzád és pofon vág hogy enye fia,te meg idegből leszúrod és puff na most ez hova kerül :D

2012. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Antimod ***** válasza:

"Több filmben is láttam hogy meghalnak"


Ne higyj a filmeknek. Ha tényleg léteznek angyalok, akkor nem halhatnak meg, az más dimenzió. Ha "földi angyalokról" van szó, akkor pedig ugyanoda kerülnek, ahová az ember.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy nem valósak, hogy a filmek azok filmek, csak felmerült bennem ez a kérdés míg egy ilyesmi filmet néztem.. :) köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 16. 11:37
 4/6 Darkkingdom ***** válasza:

nézd meg a Légio című filmet otta végén meghal egy arcangyal

és lázsd csotát megtudod mi lessz vele!Bár ez sem álltalánosítható,de szerintem ezta kérdést nem is kell tovább firtatni

2012. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az angyalok nem halnak meg, ez baromság. Az angyalok azért vannak ott Isten mellett, mert csak jót tehetnek, náluk nincs bűnbocsánat, ha Isten meg akar szabadulni egy angyaltól, az a pokolba kerül, mint valamiii... kisördög. Ők lelkek, nincs testük, a lelkük pedig nincs hogy megsérüljön.
2012. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ^^
2012. jan. 17. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!