Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ez az érzés?

Miért van ez az érzés?

Figyelt kérdés
Egyere jobban gyűlik össze bennem minden régen sokkal jobb volt minden mint most néha már útálom a hétvégéket nem érzem jól magam ott b*sznak ki az emberrel ahol csak tudnak itt olyanokra gondolok hogy az apek szopatja az embert a vízműről és a többiről ne is beszéljünk már lassan azért is fizetni kell hogy levegőtvegyünk ma voltunk bevásárolni a mosogatógépbe való sónál akadtam ki eddig 2 kg t vettem 2-300 ft ér most 1.5 kg t 560 ér a mosószerekről ne is beszéljünk lassan utálok élni és még csak 25 éves vagyok hiányzik az amikor anyuékkal laktunk a családiházba régen anyukáméknak is mindig jókedvük volt meg mindenkinek az egész családba mostmár mindenki kivan én is kivagyok mostmegmár a kutyaadót is kitalálják egyszerűen mindent visszaállitanék 6-7 évvel ezelőttire mi lesz ebből a rohadt országbol van olyan a környezetembe aki 13 éves és terhes gusztustalan 10-11 évesek dohányoznak gázoznak isznak füveznek hová fajul ez az ország? legszívesebben itthagynám az egészet a büdös francba mostis azért tettem fel ezt a kérdést hogy mások hogy látják ezeket a dolgokat utálok már lassan itthon lenni ünnepek előtt betörtek hozzám ellopták a laptopomat és a táskámat a rendőrök semmit sem tudnak tenni most a mult héten cseréltettem ki az ajtómat biztonságira mi lenne a megoldás ezekre a problémákra? maradjak vagy menjek? mit kéne tennem?
2012. jan. 8. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulmányozd jobban a politikát,történelmet,gazdaságtant,vallást és össze fog állni a kép.Egy jól kitalált menetrend eredményeit látod.Jó kutakodást!:)
2012. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugye jól gondolom, hogy még érettségid sincs? A helyesírásod és a mondanivalód alapján sötét kis nő vagy, nem csoda, ha rosszul érzed magad a bőrödben. Ok-okozat, buta ember ritkán kap jól fizető munkát, ezért végignyomorogja az életét, ezért egyre jobban utál élni... és persze mind a világot hibáztatjátok, az országot, amelyben éltek, a miniszterelnököt, a zsidókát, bárkit, csak saját magatokat nem. Mióta nem olvasol híreket (a bulvárszarságok nem hírek!) ha még az "apekot" emlegeted? Ami már régen is APEH volt, most meg NAV. Próbálj magadból értelmes embert faragni, mert így csak egyre mélyebbre süllyedsz.
2012. jan. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"ma voltunk bevásárolni a mosogatógépbe való sónál akadtam ki"


Hát igen, régen valóban jobb volt: nem voltak ilyen problémák, hiszen 20 évvel ezelőtt Magyarországon jóformán senkinek sem volt mosogatógépe.


"egyszerűen mindent visszaállitanék 6-7 évvel ezelőttire"


Akkor vette fel az ország azt a rengeteg hitelt, ami miatt jelenleg a csőd szélén tántorog.


"már lassan itthon lenni ünnepek előtt betörtek hozzám ellopták a laptopomat"


Bezzeg 20 éve senki se lopta volna el a laptopodat!

2012. jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért nem mindenkit szopatnak. Van, aki el tud igazodni a dolgokban. Nem mondom, hogy nem tudna jobbat elképzelni, talán azért nem esik kétségbe, mert tudja a kialakult helyzet hogyan jött létre, tudja mit tegyen, hogy ne verjék át, és ezért többnyire tudja érvényesíteni az akaratát. Ebben az is benne van, hogy nem akar olyant, amiről tudja, hogy nem megy.


Hogy 25 éves korára képes ilyen lenni, annak köszönheti, hogy az előző 24 évében elég intenzíven tanult. Megtanult eligazodni a világ dolgaiban.

Most kezdeni nyilván sokkal nehezebb, de nem lehetetlen. Döntően elhatározás kérdése, és annak felismerése, hogy nem érdemes a saját képességeinknél - rövid távon - sokkal többet akarni, mert a sok kudarcélmény elcsüggeszt.

Mindenekelőtt tanulj. Nincs más kiút.

2012. jan. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!