Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy mégsem élnék a lehetőséggel?

Figyelt kérdés

A mostani munkahelyemen december végéig határozott idejű szerződéssel voltam. Eleinte utáltam, és sokat szenvedtem - főleg egy két kollégám miatt - de mára normalizálódott a helyzet (egy néhány elment nyugdíjba, a többi meg rájött, hogy talán nem vagyok annyira hülye, mint azt gondolták). Mivel nem tudtak sokáig biztosat mondani azzal kapcsolatban, hogy maradhatok-e vagy sem, ezért elküldtem pár helyre a jelentkezésem és körbeérdeklődtem az ismerőseimnél is. Most szólt az egyik barátnőm - aki tudta, hogy mi a helyzet a munkahelyemen -, hogy az anyukája munkahelyén lenne egy állás. Igen ám, de közben engem megtartottak. Hogy mondjam meg neki, hogy hálás vagyok amiért utána járt a dolgoknak és a segítségemre sietett, de maradnék itt, ahol most vagyok?


Lehet nem jó kategóriába írtam, de nem tudtam hova besorolni a kérdést.


2012. jan. 8. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, megmondod, hogy köszönöd a fáradozását, de mivel ott, ahol vagy, véglegesitettek és te is jól érzed magad, egyelöre nem akarsz változtatni.
2012. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm a válaszod. csak félek, hogy meg fog haragudni :(
2012. jan. 8. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:
HA ezért megharagszik, akkor a hiba benne van. Azért, mert ö talál neked egy lehetöséget, még nem kötelezö neked elfogadni, föként, ha már megoldódott a kérdés.
2012. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!