Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olaszországban vagy Németorszá...

Olaszországban vagy Németországban toleránsabbak a homoszexualitással szemben?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 21:59
1 2
 1/11 tade ***** válasza:
100%
Most mit kell leszolni a kerdezot? Honnan tudjatok hogy b.zi vagy nem? Ha igen, akkor mi van, ugyanugy teljes erteku ember, mint barki mas. En Olaszorszagba elek, es oszinten szolva nem nagyon toleransak a homoszexualisokkal. Mar csak azert sem, mert itt a Vatikan diktal, szoval ezzel elmondtam mindent. Ugyanakkor nekem van egy meleg kollegam, es nagyon jo fej, es senki nem cikizi a massaga miatt. Nemetorszag szerintebb sokkal toleransabb amugy. De ez csak az en velemenyem.
2009. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen azt én is halottam,hogy Magyarországon még jobban tolerálják a melegséget mint például Olaszban..
2009. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Attól is függ, mit jelent a melegséget tolerálni. A csuda nagy tolerancia alatt a legtöbbször azt értik, hogy világnézetemtől függetlenül köteles vagyok a homokosságot normális dolognak tartani. Ez velem és a természettel szembeni erőszak!

Ha azt értjük tolerancián, hogy a homokosokat nem bántjuk az állapotuk miatt, ilyen értelemben még a pápa is toleráns. Sose hallottam tőle, hogy ki kéne irtani a homokosokat.

2009. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 22:55-tel.


Szerintem Olaszországnál Németország toleránsabb, de igazából egyik sem. Van ahol sokkal inkább elfogadják és nem csupán tolerálják, hanem egyenértékűnek is tekintik őket.

2009. máj. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
A németek!
2009. máj. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Németeknél sok meleg van...nem rosszból írom, csak így van. Ők elég toleránsak.
2009. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

00:29-es! pl. hol tekintik őket egyenértékűeknek (Hollandián és Belgiumon kívül mert mindenki azt mondja)?

2009. máj. 21. 19:03
 8/11 anonim válasza:
100%
Németország úgy általában is sokkal toleránsabb, mint Olaszország és ez igaz a melegekkel kapcsolatban is. Persze gondolom egyik országban sem mindegy a konkrét lakóhely. Olaszországról nincs személyes tapasztalatom, de Berlinről igen. Németország - és valószínűleg egész Közép-Európa - legsokszínűbb és toleránsabb városa, valószínűleg egy vidéki kis faluban konzervatívabbak azért.
2009. máj. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát annyira én sem tudom... Valóban ezt a 2t szokták emlegetni. De úgy tudom Torontoban és Londonban is elég toleránsak.

Itt a lap alja felé van egy táblázat, abban meg lehet nézni, hol milyen helyzet uralkodik. Sajnos a legtöbb helyen siralmas, de van ahol abszolút korrekt.

[link]



De pl. itt van pár link (gondolom már láttad Te is) itt található még pár adat.


Azonos neműek házassága:

[link]


Azonos nemű párok gyermekvállalása:

[link]


Ha ezeket megnézed nagyjából kapsz egy képet, hogy hol érdemes élni, és hol nem.

2009. máj. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyértelműen Németország.Olaszországban egyébként is 5ször vallásosabbak az emberek.Németország meg a nyugati fertő egyik központi része...bocs, de ez az igazság.Honnan hallani a legtöbb pedofilbotrányról stb. ..?! Ausztria, Németország, Hollandia.Persze nem azt mondom, h a homoszexualitás egyenlő lenne a pedofíliával, de mindenképpen azt mutatja, h az erkölcsi színvonal ezen a téren nagyon alacsony szinten van.Azt hallottam, h Németo.-ban még egy buz1knak szóló TV csatorna is van !! omfg
2010. febr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!