Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fel tudná tölteni valaki...

Fel tudná tölteni valaki nekem CLAUSEWITZ : A háborúról című könyvét?

Figyelt kérdés
Googleben már ezer helyen kerestem,pirateclubon sincs fel szóval hálás lennék ha valaki belinkelné feltéve hogy meg van..
2011. dec. 17. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed ki könyvtárból? Könnyebb is olvasni mint monitoron...
2011. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: z sajnos németül van nekem magyarul kéne kb 1990ben adták ki a magyar kiadást.

2: voltam már pár könyvtárba de nem igazán találtam. Tudod ez a köyv egy igazi ritkaság ;)

2011. dec. 18. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg németül. Úgyis meg kell tanulni egyszer németül. Vagy ha valamiért derogál, akkor angolul. Angolul is fenn van a neten ezer helyen.
2011. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár pusztán 15 könyvtárában található meg magyarul ez a könyv, ebből kb 7 helyen kölcsönözhető is. Ha nem vagy pesti könyvtárközi szolgáltatással eléred, beszélj a könyvtárossal!

Második voltam.

Ja és www.fszek.hu - katalógusban keresés!

2011. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Yolanda13 válasza:

Most írom be gépbe a könyvet...

Yolanda13.

2012. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Yolanda ha kész vagy írjál pmet lédjszi=)
2012. júl. 12. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!