Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Videót kellene csinálnom...

Videót kellene csinálnom tetszőleges témában. Az nagyon gáz, ha nekiállok csöveseket filmezni?

Figyelt kérdés
Az alapötletem az, hogy kontrasztba állítom az egyre nagyobb szegénységet a csillogással. Ehhez viszont csövesekről, látszólag lerobbant, szegény esetleg drogos emberkéket is le kellene videóznom. Nem fognak belém kötni? Vagy hogy megy ez? Nem sértem meg őket, a személyiségi jogaikat? Mármint én tuti pipa lennék, ha pár gyökér fiatal odajönne megbámulni a nyomoromat. Viszont szeretném megcsinálni ezt a videót:S
2011. nov. 8. 15:59
 1/3 bánomisén ***** válasza:

Ne közelről filmezd őket, hanem messzebbről, zoom-mal. Akkor csak annyit látnak, hogy feléjük tartod a kamerát, de azt nem, hogy konkrétan őket filmezed.

Százmillió turista filmezi le őket akarva-akaratlanul, eggyel több kamera vagy kevesebb szerintem már nem számít.

2011. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ezressel a kezedben odamész, és azt mondod riportot szeretnél készíteni az életéről. Ha tudsz futni, akkor nyert ügyed van, biztosan lesz pár segítőkész is.
2011. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon jó és aktuális ötlet! :)


Tényleg nem rossz ötlet beszélni is velük, úgy még érdekesebb. Biztosan találsz olyat is, akitől nem kell megijedni. (Pl. van egy idősebb néni itt, ahol dolgozom, minden reggel adunk neki egy kis pénzt, teljesen értelmes, lehet vele beszélgetni...)

Egyeseknek kifejezetten érdekes történeteik lehetnek, elgondolkodtató!

2011. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!